Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bizonytalan szavazóknak a...

A bizonytalan szavazóknak a FIDESZ-re érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Egy várhatóan vesztes MSZP-re leadott voks elvesztegetett szavazat?
2014. febr. 1. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

NEM. Az sem igaz, hogy az MSZP várhatóan vesztes lesz. A különbség nem túl nagy a két párt között.

De egyetlen szavazat sem elvesztegetett, akárkire adod le.

Ennyivel is kevesebbet kap a Fidesz.

2014. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Elvesztegetett szavazat nincs....

Személy szerint meg ezzel az atomerő cuccal betett nekem a fidesz,így soha nem szavazok rá többet míg orbán lesz a vezetőjük...

2014. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
53%
Ez nem így működik... semmit se nyersz azzal, ha az nyer, akire szavaztál... inkább ne szavazz, ha nem vagy tisztában a dolgokkal, különben egy üresfejű bárányként loholsz érdektelenül a többiek után.
2014. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs még egy olyan ország a miénken kívül, ahol az opportunista lakosok nem arra szavaznak, amiben hisznek, hanem arra, aki győzni fog, mert ők is a győztesekhez akarnak tartozni...
2014. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Fidesz=MSZP. Teljesen kár a Fidemeszpére szavazni, az egymás elleni kamu-gyűlöletkampányuk is arra megy ki, hogy a másikat reklámozzák. Lassan 30 éve ott ülnek a húsosfazék körül, összenőttek már, együtt zsírosodtak, jól érzékelhető hogy valójában egy csoportról van szó, amikor összefognak a külső "ellenséggel" szemben, pl legyen szó egy vizsgálóbizottság felállításáról.


Ha nem mész el szavazni, egyelnő azzal ha a Fideszre/MSZP-re teszed a voksodat.

2014. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Fidesz és/vagy Jobbik, esetleg Lmp. Minden összefogásra leadott szavazat egy szög az ország koporsójában. Nem csak azért, mert a bukott baloldal krémjéből áll össze, hanem mert az a katyvasz képtelen lenne együtt kormányozni.
2014. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

9.18-as, mélyen egyetértek veled.

Szerintem még régen volt különbség a kettő közt, de az évek múlásával fokozatosan összecsiszolódtak. Érdekházasságban vannak, velejéig korrupt mindkettő, de a létfeltételük a cirkusz látszólag egymás ellen, hogy hatalomban maradhassanak.

Én jobb oldali gondolkodású vagyok, sokáig szavaztam a Fideszre, de az ezermilliárdos sikkasztás eltussolása és Horváth András futóbolondnak titaulálása és a hatóság ráuszítása piszkosul kiverte nálam a biztosítékot, ahogy az álszent süket duma is amit az ő általuk hozott törvényekre hivatkozva próbálnak legyömöszölni a torkunkon, hogyhát ők tehetnek már semmit, ez a törvény, blablabla. Ezt az én gyomrom már nem veszi be!

Ha olyan dologról lenne bezzeg szó, amiben csak az egyik fél is politikai tőke kovácsolását látná, már rögtön szorgalmaznák a bizottság felállítáát. Csakhát itt viszont ugye arról van szó, hogy a milliárdos oligarchák néhány milliárdot visszajuttatnak ezeknek a sz@rrágóknak a Fidesz-Mszp-be, aztán ők meg ebből finanszírozzák a kampányukat és saját magukat. A fizetésük aprópénz ehhez képest.

A válaszom, nem nem érdemes szavazni se a Fideszre, se az Mszp-re, se a DK-ra. Szavazzon rájuk az, akinek túl sok gondolkodni, és inkább érzelmi alapon hagyja, hogy mindkettő a bolondját járassa vele.

2014. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
* hogyhát ők *nem* tehetnek már semmit
2014. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

"9.18-as, mélyen egyetértek veled.

Szerintem még régen volt különbség a kettő közt, de az évek múlásával fokozatosan összecsiszolódtak. Érdekházasságban vannak, velejéig korrupt mindkettő, de a létfeltételük a cirkusz látszólag egymás ellen, hogy hatalomban maradhassanak."


Annyira fent már csak üzletemberek vannak és üzleti érdekek. Gyurcsány alúminium- és nehézipar. Orbán bányaipar (és minden), Simicska minden és több mint, minden, stbstb. Egymás ellen is vannak, de egyik nélkül borul a másik is. Mint kb USA és Kína vagy Oroszország. Egy idő után kénytelenek szimbiózisban élni, mégha egymás ellen is vannak.

2014. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem, szerintem bűn a fideszre szavazni.

Ők voltak magyarország legrosszabb kormánya.

2014. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!