Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért csak a zsidókkal...

Jobbik miért csak a zsidókkal foglalkozik állandóan?

Figyelt kérdés
Miért nem a magyar embert érintő és létező problémákat próbálják megoldani? Simán kormányváltó párt lehetnének, de ez a téma a kutyát sem érdekli és ez látszik a közvéleménykutatók adatain.
2014. febr. 3. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

"A jobbiknak semmi baja a zsidókkal. Csak a cionizmust ítélik el."

És azt milyen jogon? Milyen jogon szól bele a jobbik egy népcsoport földszerzésébe? Vagy máshogy: mi közöm van nekem, magyar embernek ahhoz, hogy a zsidó a palesztint kitúrja a földjéről? Milyen jogon nyilatkozza le azt a jobbik, tízmillió ember nevében, hogy elítéli a zsidó földrablást, amikor az nem ITT történik, nekem, vagy neked nem lesz jobb/rosszabb tőle? Mit érdekel engem, hogy mit csinálnak vallási fanatikus idióták ezer meg ezer kilométerekre tőlem? Öldössék egymást, ha akarják, csak nyugodtan.


A jobbik pontosan azért tart a béka segge alatt, mert bár magukból kikelve ordítják, hogy ők majd így- meg úgy megoldják az ország problémáit, a valóságban a VILÁGON SEMMIT nem tettek az elmúlt 4 évben azért, hogy nekem, mint magyar állampolgárnak jobb legyen, hogy mondjuk a cigány kevesebb terményemet rabolja le. Kicsit égetőbb probléma, mint a cionizmus. Pedig HAHÓ, éppen négy éve benn ülnek a parlamentben!

2014. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

#10 Ez hazugság, éppen fordítva jellemző. Nem egyszer előfordult már, h a Fidesz leszavazott egy jobbikos javaslatot, később pedig fideszesek benyújtották ugyanazt, és akkor megszavazták.

#11 Ilyen alapon milyen alapon várják el a zsidók, h szégyelljem magam a holokauszt miatt, és kártérítéseket meg emlékműveket finanszírozzak az adómból? Az nem most történik, meg se születtem még akkor, semmi közöm hozzá.

A cionizmus pedig nemcsak azt jelenti, h a zsidók éljenek Izraelben, másik jelentése a zsidó világuralomra való törekvés, ez pedig számunkra is elég nagy probléma.

2014. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

"Ilyet nem tudsz mutatni, mert nem létezik."

Tessék, néhány példa, többet csak azért nem linkelek, mert lusta voltam 5 percnél tovább keresgélni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


"Ami nyilvánvalóan összeesküvés-elmélet, tehát természetesen kamu."

Idézek simon peresztől: "felvásároljuk Magyarországot".


"Olyan van, hogy a zsidó pénzemberek irányítják a világot (gazdaságilag)."

Aki gazdaságilag irányítja a világot, az a világ ura.


"A cionizmus pedig a valóságban a zsidó állam építését jelenti, az meg, hogy szerinted milyen marhaságot jelenthet, az engem -meg a gondolkodni képes embereket- hidegen hagy."

[link]


"Elmebeteg jobbikos vagy, de kívánom, hogy egyszer győzzön a mocskos pártod, majd megtudod a családoddal együtt, milyen a Novák meg a Zázrivecz hozzá nem értése miatt éhezni."

Te meg elvakult fideszes birka vagy, de én nem kívánom, h győzzön a pártod orsóssal az élén, mert nem akarok én is éhezni veled együtt.

2014. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert sokakat érdekel a téma, akik nem tök buták, és látnak is a világban, nem csak bambán vegetálnak a cionista kereskedelmi tv-ket bámulva. Ugyanakkor nem nevezheti meg egészen közvetlenül a problémát, mert a cionisták vagy komcsik kezében van minden, az ENSZ, a Nyugat, a Nato. Emlékezz csak Haiderre, alig mondott valamit a bevándorlókról, és Ausztria fekete bárány lett.
2014. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!