Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zmszp képtelen elviselni...

A zmszp képtelen elviselni hogy nem ők vannak hatalmon?

Figyelt kérdés

direkt irtam így.

A forint pl azert olyan gyenge most mert mennek ki külföldre a pajtikhoz, hogy minél jobban nyomjak felfelé a ft-ot, mivel tisztességes úton képtelenek leváltani a fideszt. Így megy a manipulálás, mutogatás, hazudozás, és a cimborák segítsége külföldről h hatalomra kerüljenek és még jobban kiszolgálják az országot....



2014. febr. 5. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem hát. De szerintem sokkal viccesebb, hogy a Fidesz pedig nem bírja elviselni, hogy most ők vannak hatalmon.
2014. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

A Forint NEM azért gyenge, mert az MSZP külföldre ment! Azért gyenge, mert a gazdaság rosszul teljesít! Csak ezt Orbán és Matolcsi nem hajlandó bevallani.

Kell nekik mindig egy ellenségkép.

Ilyenkor mindig Rákosi jut eszembe. Akkor sem ő volt a hibás, hanem az imperialisták, a klerikálisok, az osztály ellenség.

2014. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

"direkt irtam így."


Elolvasva az egészet, -szerintem- eleve nem tudsz rendesen fogalmazni és írni!

2014. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Régóta olvasom a politikai rovatot, de komolyan megdöbbenek még mindig, mennyi összeesküvés elméletet tudnak egyszerű emberek gyártani.
2014. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha egyszer bevezetnék a kötelező pszichológiai szűrést, a kérdezőt valószínű a teszt után már ki sem engednék.

Tuti rehabra küldenék.

2014. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Én azért el tudnám viselni, ha hatalmon kívül tudnám a forintot "felfelé nyomni". valamit akor nagyon tudnak. Még tán Matolcsi szájába is ők adják a hülyeségeket.
2014. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Amikor a Fidesz nem volt hatalmon, ők is képtelenek voltak elviselni. Ez nem pártfüggő.
2014. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amikor a Fidesz volt ellenzékben ugyanezeket csinálták ők is.
2014. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
A fideszesek szerint az MSZP a világ ura, bármit el tud intézni, csak kérdés, hogy akkor minek akarnak kormányra kerülni ezen a szemétdombon?
2014. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dick Esmen ***** válasza:
76%
Hát persze,hát persze.Eddig hályog fedte szemem,de most már látom az igazságot.Köszönöm kérdező.
2014. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!