Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek imádják a diktatú...

A fideszesek imádják a diktatúrát, vagy mégis miért fideszesek?

Figyelt kérdés
Ez lenne a független közmédia? [link]

2014. febr. 7. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Sokuk azért Fideszes, mer utálja a szociálliberálisokat.


Ha nem lenne más párt én is a Fideszre szavaznék.De, nem azért mert annyira imádom Orsós Viktort, hanem mert utálom a szocikat meg a liberálisokat.

2014. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Én is előbb halnék meg mintsem a baloldlara szavaznék. Jobb oldal,jobb.
2014. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyenkor mindig azt kérdem... ha nálunk diktatúra van, mi van az USÁban?
2014. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MolotovPunk ***** válasza:
45%

Orbánnak a (nagy szabadságharca) és lelki állapota is pont olyan,hogy ő örökre ellenzékben marad még

akkor is,ha kormányon van.Mindig mindenkivel harcolni akar,aki kis építő jellegű kritikát ír rá,azzal is.

Sokszor úgy tűnik,hogy az egész világgal akar viaskodni beleértve USA-val is,de kevés ő hozzá nagyon.

De úgy gondolom ezt majd az idő megoldja lassan,fiatal 25-30 éves generáció kéne már a fideszbe is,mert az a párt ma minden,csak nem fiatal

és főként nem demokrata.

2014. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:

20:50-es ne írj balf_szságokat.

Jobb élet van USA-ban,mint itt elhiheted.Tudod lehet neked ez nem tetszik meg a fid fanoknak sem,de ott van igazi középréteg meg nagyrészt nép is jól él,ja és ott a nagy pártok sem marják egymást,mint itt...

Plusz ott szakszervezetek is vannak,akik a munkásokat védik.

2014. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

MolotovPunk


az tökmindegy hogy ott milyen az életszínvonal milyen a középréteg élete.


de ahol törvény adta joga az államnak hogy mindenki emailjét elolvassák, telefonját lehallgassák, weboldalát lenyomoztassák és lekapcsoltassák. és ha ezt valaki nyilvánosságra hozza az ellen elfogatási parancsot adjanak ki.


ahol törvény adta joguk hogy a reptéren a seggedbe felnyúljanak...


nos ez az egyén szabadságának legsúlyosabb megsértése... mi ez ahhoz képest h a Híradóban pár hülye pár hülye hülyeségeket mond... meg különben is ki az aki nem nyugger és még híradót néz? és elhiszi?



és a legrosszabb sajnos a kezük ide is elér...


nos kösz nem... ez nem a demokrácia sztem. a Szovjetunió is nagyon jó helynek tűnt kívülről mert ezt nyomták a propagandában... ahogy az amcsik is...


szóval én inkább maradok az állítólagos Orbán diktatúrában, ami gyakorlatilag nem is diktatúra, mint hogy egy olyna országban éljek, ami kifele a szabadság hazája, belülről meg gyakorlatilag az állampolgárai joguktól megfosztva, boldog békés birkaként élik az életüket!

2014. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:

Ebben van részigazságod,de azt ne mondd már nekem,hogy a fid kormány alatt nekünk olyan jó.

Ki módosította az alkotmányt rosszról még rosszabbra?

Ki sarcolta munkások jogait új munkatörvénykönyvben?

Ki szüntette meg a sztrájkjogot?

Orbán népszavazást kezdeményezett a fizetős felsőoktatás ellen anno,majd hatalomra kerülés után be kívánt vezetni egy 5x drágább tandíjat.

Az Orbán-kormány az elmúlt másfél évben számos alkalommal hozott visszamenőleges hatállyal jogszabályt.

Ezzel megsértette az Európában a római jog óta érvényesülő alapelvet, a visszamenőleges hatály tilalmát.


Van az a mondás:Haza csak ott van,ahol jog is van.

Itt szerinted jog van?Egy átlag itteni melósnak milyen joga van?Szinte semmi.

2014. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!