Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz egyszer már volt...

A Fidesz egyszer már volt kormányon, akkor elbukott. Mit reméltek mégis fideszesek mivel lesz most jobb vagy másabb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekik, a politikusoknak lesz jobb, nekünk népnek semmivel.
2010. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Miért bukott volna el?


Én kifejezetten jól életem akkor,és középosztálybeli vagyok...

2010. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
hol bukott el??? talán te butál meg ált. 8.-ban... A fidesz kormány messze a legjobb volt az elmúlt 20 évben. Nincs mégegy olyan párt Magyarországon, ami ilyesmire képes lenne újból...
2010. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Miért is bukott el? Én sem értem. Azért, mert sok hülye barom az mszp-re szavazott? És mert hajszál híján alulmaradtak 2002-ben?? Nézd meg most a választási eredményeket. Na, EZ az elbukás. A Jobbikkal egy szinten :)
2010. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Elbukott???

Ez érdekes. Horn Gyuláék jól kormányoztak és vesztettek '98-ban, Orbánék ugyanígy jártak 2002-ben.

Ferenc testvér pocsék teljesítményt nyújtott és nyerni tudott 2006-ban. Egy választást elveszíteni nem egyenlő a bukással, ez a demokráciákban előfordul. Nem szenvedett megalázó vereséget sem az MSzP '98-ban sem a Fdesz 2002-ben. A bukásnak azt lehet nevezni, ami most a szocikkal történt.

2010. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

18:07es vagyok


A kérdező nem úgy értette szerintem az elbukást,hogy vesztett,hanem a kormányzásra...


(Szerintem)

2010. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

"Azért, mert sok hülye barom az mszp-re szavazott?"


Ugyanez a sok "hülye barom" most a Fideszre szavazott. Vagy most már nem azok? Elég nagy probléma, hogy egyesek szerint a népnek kell megfelelnie a politikusoknak, nem pedig a politikusoknak kellene a népet szolgálnia és a kegyeit keresni. Ha a Fidesz Orbánnal az élen olyan ragyogóan kormányozta volna az országot, és annyira belopta volna magát az emberek szívébe, nem váltották volna le őket 2002-ben. Tudomásul kellene venni. Szíveskedett volna még jobban és alázatosabban kormányozni, és talán megszerették (megszerettük) volna.

Nem így volt. Ne a népet okold ezért!

2010. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Feltárnád, hogy miben vallott kudarcot? Nem emlékszem, hogy Orbán alatt az IMF-nél kellett kölcsönért kunyorognunk, hogy be ne dőljön a forint.
2010. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

"Ugyanez a sok "hülye barom" most a Fideszre szavazott"


Ezt ugye nem komolyan írtad?!

Nekem tetszett, amit 2002-ig csináltak, ezért szavaztam rájuk. Nem akarok Orbánnak megfelelni, nem is ismerem személyesen :) Ha majd most nem felelnek meg, akkor szavazok másra (aki nem az mszp lesz).

2010. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nagy csodákra nem lehet számítani.De amit az elmúlt 8 évben műveltek a baloldalinak nevezett vadkapitalista milliárdosok az undorító volt.Nincs rájuk szükség.
2010. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!