Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom miért...

A magyar társadalom miért ennyire liberális?

Figyelt kérdés

Teljes körű elvtelenség, szabadelvűség uralkodik.

Mindenki azt csinál, amit akar, ameddig azzal nem árt másoknak. Persze azt ők döntik el, hogy mi árt másoknak és mi nem...


[link]


Undorító fertő!


Mikor jön el végre az idő, hogy becsületes emberek éljenek és irányítsanak az országban, akik nem lopnak, nem csalnak, nem hazudnak és betiltanak mindenféle ocsmánykodást, tisztességes viselkedésre nevelik az embereket, akik maguktól sajnos csak az állat szintig képesek eljutni?


Mikor köszönt be a fejlődés, az elvek és a kultúra időszaka, amire már oly régóta várunk?



2014. febr. 8. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
72%
Nem ismeritek. Ez a 2%-os új trollunk. Szokott kérdezni is, és ilyenkor felveszi ezt az idióta gumicsizmás, naiv, de böcsületes, 16.sz-ból idepottyant figurát. Annyira jól tolja, hogy 2%-ot csinált!!! Grat neki. Bohóckodhattok vele, jó móka, kb mint egy chatbot.
2014. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te nagyon frusztráltnak tűnsz. Gondolom, az a bajod, hogy nem állnak szóba veled a nők. Nem csoda."


A 20-as éveim elején járok, eddig két kapcsolatom volt komoly összesen és bevallom, egyelőre tényleg nem tartok többre igényt.

A gondolkodásmódunk teljes mértékben különbözik, nem értjük meg egymást. Szerintem ők még saját magukat sem értik, így hát elég nehéz lenne felfogni, hogy mit is akarnak tulajdonképpen.


Egyszer úgy itattam le az egyiket, hogy benyomott 4 koktélt, de azt mondta, hogy nem akar részeg lenni, erre azt tanácsoltam neki, hogy igyon rá pár pohár sört és boros kólát, mert azokban nincs olyan sok alkohol és ezek le fogják vinni a vére alkoholszintjét. Szerintem nem kell részleteznem, hogy mi lett a vége.


Nos, ennyit a nőkről...

2014. febr. 8. 14:57
 23/51 A kérdező kommentje:

"Nem ismeritek. Ez a 2%-os új trollunk. Szokott kérdezni is, és ilyenkor felveszi ezt az idióta gumicsizmás, naiv, de böcsületes, 16.sz-ból idepottyant figurát. Annyira jól tolja, hogy 2%-ot csinált!!! Grat neki. Bohóckodhattok vele, jó móka, kb mint egy chatbot."


Jelenleg eggyel kisebb a százalékom, mint a tiéd, szóval nem talált. :)

2014. febr. 8. 14:58
 24/51 anonim ***** válasza:
77%

"Nos, ennyit a nőkről..."


És ennyit rólad is. A becsület ugrott a kútba. Azért tényleg remélem, hogy troll vagy, mert ennyire hülyének lenni már nagyon kínos.

2014. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ha képtelen vagyok becserkészni egy nőt, akkor szánalmas, nyomorult, szerencsétlen alak vagyok, aki megvetést érdemel, mert nem kell a nőknek, de ha mégis összejön, akkor pedig becstelen.


Úgy néz ki, hogy liberáliséknak sehogy nem lehet megfelelni... :((

2014. febr. 8. 15:10
 26/51 tetro ***** válasza:
72%

14.57

de hisz akkor saját magadról írtál, amikor a spermában és hányásban fetrengésről volt szó. :D volt mindkettő?

2014. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

"de hisz akkor saját magadról írtál, amikor a spermában és hányásban fetrengésről volt szó. :D volt mindkettő?"


Nem, csak szex volt, aztán pihi.

2014. febr. 8. 15:12
 28/51 A kérdező kommentje:

22 vagyok, ez 19 éves koromban történt nyáron egy táborban.

Sajnálom, hogy csalódást okoztam, de akkor még másképp gondolkodtam és jobban benne voltam ezekben a dolgokban. Mára ez megváltozott.

2014. febr. 8. 15:17
 29/51 tetro ***** válasza:
50%

15.12

szóval erkölcsről dumálsz, de azért visszaélsz vele, ha egy lány totál részeg aztán együtt fetrengtek a spermában? vagy sperma sem volt?

2014. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem liberális.
2014. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!