Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok áprilisban...

Futar48 kérdése:

Kire szavaznátok áprilisban és miért? Én Seres Mária szövetségeseire, mert a részvételi demokráciát akarják megvalósítani.

Figyelt kérdés

Ha valódi változást akarsz,

[link]

[link]

akkor nem mondhatod, hogy nem érdekel és eleged van a politikából, mert most valódi lehetőség lesz a kezedben! A saját felelősséged, hogy élsz vele vagy sem, hogy megelégszel azzal ami eddig volt és elég számodra, ha otthon 2 sör mellett kritizálod mindazt amiért tehettél volna.

Ha azt szeretnéd, hogy a politika mögé bújó bűnözők, maffiák ne irányítsanak a kedvükre és a továbbiakban felelősségre legyenek vonva, akkor tégy a saját létedért, jövődért, gyermekeidért!



2014. febr. 9. 16:34
1 2
 11/16 Joe Makepeace ***** válasza:
Szerintem Ungárékra fogok talán...
2014. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, hogy miért kell valakit azért lepontozni, mert mások a politikai nézetei. Elég primitív dolog! :(
2014. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Joe Makepeace ***** válasza:
Mert lehet, hogy valakinek nem tetszenek a nézetei, és ezen az oldalon lehet véleményt is nyilvánítani. Pontozhatok le engem is...
2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

ma 19:26


Mire ez a tettetett felháborodás? Ha jobbik-szavazó vagy, és ezt még büszkén hirdeted is, ne csodálkozz, ha a műveltebb, gondolkodni képes polgártársaid lepontoznak. Nem értem a felháborodásod.

2014. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Miért ne hirdetné Magyarországon hogy magyar és magyarok érdekeit tartja fontosnak?

A remek "csodapártok" eladtak mindent a haverjaiknak. Nem csak a FIDESZ!

Ez a lenéző "műveltebb polgártársaid"... Menj ki egy MSZP rendezvényre! A sok büdös, mosdatlan és fogatlan hőbörgő!

2014. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Fiatal pályakezdés előtt álló értelmiségi vagyok, de Gyurcsányék fogok szavazni!
2014. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!