Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ helyett visszasírjáto...

A FIDESZ helyett visszasírjátok a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy korszakot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Sírja a fene, mind börtönbe való.
2014. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Na jó mondjuk egy kivétel: Orbán. Ő inkább kötélre.
2014. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Én a huszár korszakot sírom vissza amikor még volt becsület.
2014. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
Mesterházy korszak még nem volt adjunk neki egy eélyt amúgy bajnai jó gazdaságpolitikus és már egyszer bizonyitott Matolcsi kakukal szemben.
2014. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem a korszakot sírja vissza senki, hanem ezt a köpönyegforgató, arrogáns, ráadásul műveletlen, szaktudás nélküli, kétkulacsos, arrogánsan agresszív, szembe hazudó, harácsoló bandát kell leváltani egy szociális érzékenységgel bíró, habzó száj és gyűlölködés nélkül, megfontoltabban, körültekintőbben, megfontoltabban, az ország és valóban "azemberek" érdekeit szem előtt tartó kormányzó szövetségre.
2014. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Soha! Amúgy még mindig több jobb, okos dolgot tett a fidesz mint rosszatt, miért sírnánk vissza?
2014. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Aki a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy korszakot sírja vissza az elmebeteg.
2014. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Mi az a több jó? Valahogy mínuszban jön ki a végösszeg hó. végén. Bezzeg elvileg a váltás idején bajnainál simán kijöttem a pénzből.


Hogy lehet ez?


Én tudom: Szinte semmit se számít 1-2 ezer forint havonta (rezsicsökkentés), ha mellette elvesznek 10 ezret. Ez nekem -8, -9 ezer forint. Ja és az ismerősi körömnek csak a felének szűnt meg a munkahelye...


Bár ti tudjátok...én már nem lepődök meg semmin.

2014. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
váltás= válság
2014. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Hogyan lett neked -8, -9eFt? Nem a munkahelyed tehet erről? A rezsicsökkentés amúgy meg azért 4-5eFt simán van, így max 5eFt minuszban vagy, nagyon már 5000fton múljon hogy meg tudsz e élni...
2014. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!