Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik győz ebben az évben?

Jobbik győz ebben az évben?

Figyelt kérdés

Szóval 21 éves vagyok a jobbikra fogok szavazni, szerintem megérdemel egy esélyt mert még sosem volt jobbik a kormány élén! A problémám nagy a cigányterror,folyton beszolnak az utcán,az emberek nagyon meg vannak örülve. Én ugy láttom megérdemel egy esélyt a jobbik is ez igy az igazságos.

(Én nem politizálok csak a saját tisza józan paraszti eszem használom) Nem igazán érdekel fidesz és mszp fanok véleménye, én normális válaszokat várok! ( Akinek meg nem volt része cigányterrorbe ne védje az rossz embereket Űdv!



2014. febr. 10. 01:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

+ Még az lemaradt hogy a mult héten az általános suliba egy gyereket ugy megvert a cigány gyerek hogy mentő vitte el!

Meg a sok igazság nélküli szabály, hogy egyes embereknek mindent lehet!

2014. febr. 10. 01:24
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Ahhoz kevesen vannak, hogy kormányozzanak, ez a megérdemelnek egy esélyt, meg pont olyasmi mint a Fidesz 1998-ban.

Azóta bizonyítottak, értsek alatta bármit.

2014. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem a másikból kéne kiindulni, azért mert a régi autó rossz volt még nem biztos hogy a másik is rossz lesz!
2014. febr. 10. 01:40
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Egy ország felelős vezetéséhez azért ennél jóval több kell.
2014. febr. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Most akkor mi is pontosan a kérdés? Hogy a Jobbik fog-e győzni? Valószínüleg nem.
2014. febr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát az egyik kérdés igen az volt , a másik lényegében hogy jobb lenne-e valami ha ő győzne?
2014. febr. 10. 02:29
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem tartom valószínűnek, hogy nyerni fognak.

Arra meg senki nem tudja a választ, hogy jobb lenne e a helyzet velük az ország élén.

2014. febr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen.
2014. febr. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Már így is rajtunk röhög a fél világ, nem kellenek még ezek a mini-nácik is. Már alapból szélsőségeknek nem nyerő ötlet hatalmat adni, és sajnos jelenleg van nagyobb bajunk is, mint cigánykérdés, szóval nem hiszem, hogy ők nyernek.

De ha ez megnyugtat, akkora parasztvakítás megy, hogy nem valószínű, hogy létre tudnának hozni olyan pártot, ami kiütné a Fideszt, meg az MSZP-t.

2014. febr. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a cigánykérdést nagy gond ,nyilván annak akit nem terrorizálnak annak kicsi!
2014. febr. 10. 04:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!