Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz rosszabb mint Gyurcsány?

A fidesz rosszabb mint Gyurcsány?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2014. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Gyurcsánynál nem létezhet rosszabb.
2014. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
igazából a komplett baloldal rosszabb bárminél.
2014. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Aki így fogalmaz meg egy kérdést annak tökmindegy, úgyis csak trollkodni akar.


Majd áprilisban meglátjuk, addig nyugodtan termeljétek csak tele a nacit naponta 10x.

2014. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Bírom az agyatlan embereket akik szerint csak Orbán meg Gyurcsány létezik.. Amíg meg nem hal mindkettő pártja addig nem lesz itt változás..
2014. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Pedig Gyurcsány és OV között nagy KISZ barátság volt annak idején.
2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

"Bírom az agyatlan embereket akik szerint csak Orbán meg Gyurcsány létezik.."


Bírom az agyatlan jobbikosokat, akik teljes természetességgel és elfogadással veszik ténynek, hogy a Jobbik képes lenne kormányozni.


A Fidesz és a baloldal két nagyon sz_ar úszó, akik a nemzetközi versenyek két utolsó helyéért vetekednek. A Jobbik viszont úszni se tud, csak árpádsávos bakancsban leantimagyarozni a vizet.


Na, ezért ők a két lehetőség. Szomorú és nevetséges, de ez van.

2014. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
én más példával élek. van két kődarab, akiket 4 évente bedobáltok a vízbe és várjátok, hogy tud-e úszni. illetve van egy letakart csónak formájú valami, de inkább meg se nézitek, mivel nem tetszik, hogy tud-e úszni, mert nem tetszik a ponyva szine. bár egyre közelebb kerülÜNK nektek hála a fenékhez azért ismételten a két kődarab között választotok. Ezzel nem lenne baj, mindenkinek joga van tönkretenni a saját életét, csak a gond az, hogy azzal, hogy nem tanultok a miénket is rosszabbá teszitek. Éljen a demokrácia.
2014. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Kettőnk példája között az a különbség, hogy én nem csak kitaláltam egy az érvelésemnek megfelelő képzeletbeli helyzetet, ahogy te.


A Jobbik már számtalanszor bebizonyította, hogy szakmai és háttértudása nulla, gyűlölködése, populizmusa, súlytalan ígéretei meg a maximumon, fideszi magasságokban, leöntve nagymagyaros hagymázzal.


A Fidesz és a baloldal gazdasági intézkedései legalább közgazdaságilag értelmezhetőek, még ha nagy részük sz r is. A Jobbik meg borsodi villanyszerelőkkel jön, akik folyosókon akarnak verekedni.


Még mielőtt ajánlanád: igen, olvastam a programjukat. A súlytalan marhaságukra ráborították egy középiskolai közgázkönyv szómagyarázatát és annyi. Gazdaságilag azért nem nevezhető nagy nullának a pártod, mert a nulla egy ismert szám. A Jobbik az értékelési skálára se tud rákerülni.


Ha szerinted a kakastollas csendőrkalap, a mocskosmultizás meg a kazakisztáni testvérek elvezetik az országot, akkor te tényleg álomszavazójuk lehetsz.

2014. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Shai-Hulud ***** válasza:

"Gyurcsánynál nem létezhet rosszabb."


Hát én éppen tudnék néhány lehetőséget, de inkább fel sem vetem.

Hátha valakinek még megtetszene... :-)


Pedro

2014. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!