Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítják sokan, hogy...

Miért állítják sokan, hogy Gyurcsány képes lenne legyőzni jövőre Orbánt? Viktor és a Fidesz jóval népszerűbb a rossz kormányzás ellenére is, mint a sokkal rosszabb Gyurcsány-féle kormányzás.

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Azért a Gyurcsány és az Orbán féle rossz kormányzás között jelentős különbség van. Pontosabban az, hogy az egyik alatt az egyiknek jó volt, a másiknak rossz, például bankok, multinacionális cégek, külföldi közműszolgáltatók.

Míg például a nagycsaládosoknak, a bérből élőknek a gyurcsány kormány volt a rossz.

2013. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Bezabáltak forró pacalbó' oszt rémségeket álmodtak.
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

"Miért állítják sokan, hogy Gyurcsány képes lenne legyőzni jövőre Orbánt?"


Minden miniszterelnök jelölt azért száll ringbe, hogy győzzön. Tudom, hogy jövőre Orbán fog nyerni, de én azokra fogok szavazni, akinek a politikai elképzelései hozzám közelebb állnak.


A másik pedig az, hogy Gyurcsány korábban már legyőzte Orbánt, nem is akárhogyan.


"Viktor és a Fidesz jóval népszerűbb a rossz kormányzás ellenére is, mint a sokkal rosszabb Gyurcsány-féle kormányzás."


Szerinted a Gyurcsány-féle kormányzás sokkal rosszabb volt. Szerintem pedig a Fidesz kormányzásánál rosszabbat még nem látott az ország a rendszerváltás óta.

2013. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Gyurcsány szerintem nem verte meg Orbánt 2006-ban, szerintem akkor az egész ballib oldal csalással nyert, azt is kinézem belőlük, hogy 500000 szavazatot hamisítottak meg, a kommunisták mindig csalnak! Ki tudja mit műveltek 2006-ban.
2013. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

"kommunisták mindig csalnak"


Csak tudnám, hogy ha ennyire rühelled a kommunistákat, miért vagy szerelmes Orbánba...

2013. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Orbánba nem vagyok szerelmes, csak tisztelem, mert tisztességes igaz magyar hazafi! és semmi köze a kommunimzushoz, sőt a kezdetektől antikommunista volt Orbán Viktor és én követem Orbán Viktor antikommunista nézeteit, mert meggyőződésem, hogy a kommunisták és az utókommunisták felelősek Magyarország rossz helyzetéért!
2013. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert államosítani mindent az nem kommonizmus...

Hagyjuk már...

2013. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

Legyőzni? :D A 0,1%-ukkal?


Ha ballibeknek nincs jobb "fegyvere" mint az udvari bolond akkor hagyjuk......

2013. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Orbánnak nincs köze a kommunizmushoz? KISZ titkár volt, Soros pénzből tanult, amihez kellett a pártajánlás, az apuka párttitkár volt. Csak ezzel most nem dicsekszik.

Azt csak a hívei hiszik, hogy most is népszerű. Gyurcsány idejében nem éltek olyan rosszul a kisemberek, a családok, mint most.

Takán ezért van, aki rá akar szavazni.

2013. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!