Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is jó lenne, ha...

Szerinted is jó lenne, ha kilépnénk az EU-ból?

Figyelt kérdés

És mi a véleményed néhány jobbikos mai akciójáról?

Forrás: [link]



2014. febr. 13. 19:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon örültem a mai akciónak, ha akarnának se tudnának egy nap alatt több szavazót vesziteni, mint igy :)
2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
35%
Az mszp semmit nem változott. Régen Moszkvával most Brüsszellel kollaborál. Kell neki egy nagy testvér aki támogatja, mert az a maroknyi nyugdíjas semmivel sem viszi előrébb, ezért is jelenetezett Szanyi. A Jobbik meg egy független, önálló Magyarországért harcol. Nagyon helyesen. Több ilyen hazafi kéne a parlamentbe aki nem csak a fizetésért jár be. Szerencsére egyre többen szavaznak bizalmat a Jobbiknak.
2014. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%

10#

Londonban 1 éve.


Baku az nem is lehet európai az máshova tartozik.Azerbajdzsán semmilyen tekintetben nem európai


Moszkvában is jártam, azért jobban néz ki, mint London.


Londonban néha azt hittem, nem is Angliába jöttem , hanem valami közel-keleti vagy afrikai országba.

Azért Moszkvában nem volt ilyen, ott tudni lehetett, hogy egy európai városban jár az ember.

2014. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

"Azért Moszkvában nem volt ilyen, ott tudni lehetett, hogy egy európai városban jár az ember."


Ja, főleg amikor belefutsz egy ilyenbe:


http://www.youtube.com/watch?v=Aihmte1DWvA


http://www.youtube.com/watch?v=J3sjnU_YFR8


:))

2014. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
33%
Az milyen délceg és vitéz tett lenne, hogy tíz évig földig lógó nyelvvel lihegtünk Brüsszelben az európai milliárdokért, mert ugyebár mi vagyunk a "kohézió barátai" (ford.: nagykaliberű koldusok), aztán ha a farára vágtunk a pénznek, akkor kivágjuk az EU-s zászlót az ablakon, és kilépünk az EU-ból. Ez már milyen szép és dicső tett! Ezt így szoktad, verbálhazafi? Hitelbe zabálsz a vendéglőben évekig és a végén leköpöd a tulajt és becsapod az ajtót? Ez az igazi magyar becsület?
2014. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem is kellene kilépnünk, de jó ha látják, a fokozódó kiábrándultságot, mert talán kevesebbet "cseszegetnek" minket a kettős mércéjükkel!
2014. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
66%

15#


Magyarország megmaradása a tét.


Mint, az előbb utalgattam rá Londonnál, Európában olyan etnikai, demográfiai változások vannak, amelyekből jobb lenn kimaradni.

EU tagként, ennek részesei leszünk és ugyanúgy megszűnünk európainak lenni, mint majd Nagy Britannia vagy Hollandia.


Itt sokkal nagyobb dolgokról van szó, mint a becsület.

2014. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
A becsületnél nincs nagyobb dolog. Igaz, ma már nem nagyon ismeri/használja ezt a szót senki.
2014. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
41%

eddig is az EUból éltünk, ha kilépünk meghalunk..


Csak az ostoba orbán akar irán felé, kelet felé, oroszország felé menni.

2014. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
35%
Azt értsétek meg hogy az EU nem a két szép szemünkért pénzel. Ez egy Marshall segély szintű dolog, egyszerű kihasználás semmi más. Ha ezt nem hagyjuk és mi használjuk ki abban semmi becsületsértő nincs.
2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!