Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország számára jobb...

Magyarország számára jobb lenne, ha kilépnénk az EU-ból?

Figyelt kérdés
Mert az EU-nak már a tökük tele van a magyarokból, legfőképpe Orbánból! Barosso egy hónapon belül már a 4. levelet küldi Orbánnak, hogy hagyja abba az alkotmánymódosítást, emellett teremtsen rendet az országban, de a miniszterelnök úgy reagál rá, mintha semmi nem történt volna és tovább folytatja a saját elképzeléseit, amit az EU nem néz jó szemmel!
2013. ápr. 16. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Az EU-nak lenne jó, nekünk csak rossz lenne, hogy utána orbán mindenféle kontroll nélkül rombolhatná tovább a demokráciát és dönthetné nyomorba az embereket.
2013. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én-annak ellenére, hogy jobboldali gondolkodású vagyok és a jobboldaliak nagy része elutasítja hazánk tagságát-úgy gondolom, hogy szerintem hasznos, hogy hazánk tagja az Uniónak, mert sokmindent köszönhetnk nekik, emellett ha nem lennênk tagok, akkor a magyar politikusok miatt még most is olyan állapotban lenne, mint a rendszerváltáskor! Lehet kritizálni engem!
2013. ápr. 16. 09:37
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nos, önmagában az eunak vannak előnyei, és hátrányai is!

Egyén válogatja, hogy ki szerint miből van több, részemről a szabad piac nem tett túl jót a magyar gazdaságnak, szóval nem igazán szívlelem a dolgot!


Az eu-orbán kapcsolatról meg:

Az eu előbb-utóbb lépéseket fog tenni!

Vagy erőszakkal tesznek rendet, vagy egyszerűen kitesznek az eu-ból!

Előbbinél katonai jelenlétre lehet számítani...

Utóbbinál meg egyedül maradunk orbánnal, mindenféle eus szabályozás nélkül...

Döntsd el, szerinted melyik a jobb!

Szerintem határozottan a megszállás!

2013. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tegnap olvastam, hogy a lakosság 44%-a kilépne, 41%-a nem, a tobbi nem tudja!
2013. ápr. 16. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem Orbán , sem az MSZP módszere nem jó.


-Az MSZP teljesen benyal , ráhagy mindent az EU-ra.


-Orbán pedig túl euroszkeptikus


Kellene egy köztes módszer ,hogy a kecske is jól lakjon meg a káposzta is megmaradjon.

2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen írásokat ne nézd!

Kevés embert kérdeznek meg, és annak az arányait vetítik ki a teljes lakosságra, ami barátok között is elég pontatlan!

Egyébként az, hogy a magyarok nem képesek megfelelő döntést hozni, pont abból látszik, hogy itt van orbán a nyakunkon 2/3-al!

Az emberek nagy része tuti kilépne!

Egyéb esetben én is ezt választanám, de jelen helyzetben biztosan nem lenne szerencsés!

Eus szabályozások nélkül már a demokrácia illúziója sem lenne meg ebben az országban, nyílt, kemény diktatúrában élénk!

2013. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb ki kéne lépni és összefogni a virágzó gazdaságú Észak-Koreával.

Nem amúgy, csak én attól félek, hogy az embere többsége tényleg ki akar lépni, és most ez a 44% indokot adhat Orbánnak, hogy tartson népszavazást.

2013. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Az EU gyarmatbirodalomnak tekinti országunkat, tehát jót nem hozott.
2013. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha ő megszavaztatja, akkor meg is fogják szavazni, hidd el nekem!

Akkor pedig csúnya, rossz idő jön!

Olyan gáz a magyarság!

Remek génjeink vannak! Okosabbak, szebbek vagyunk a világ legtöbb népénél!

Ráadásul itt van alattunk egy olyan föld, amit ha megfelelően használnánk, világviszonylatban is elismert ország lennénk!

De az embereink 90%-a a megfelelő döntés meghozatalában kb. egy giliszta értelmiségi szintjével vetekszik!

2013. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Az EU-ból való kilépésnek egyetlen óriási előnye lenne: a sok elégedetlenkedő rájönne arra, hogy "független" államként még rosszabb lett a gazdasági helyzet, és ezért csak magukat okolhatják. Utána legalább 20 évig kussolhatnának a Bogárlászló és Szaniszló-félék.
2013. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!