Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a jobbikoso...

Miért van az, hogy a jobbikosok folyamatosan visszautasítják a nácizást és a rasszistázást, ugyanakkor olyan elemekkel közösködnek, akik zsidóznak és cigányoznak?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a videóról jutott eszembe a dolog. A jobbikosok akiket ismerek, ha napi százszor nem mondják ki, hogy büdös zsidó, akkor egyszer sem. A kuruc.info, amit feltehetőleg Novák Előd szerkeszt, tele van zsidók és cigányok elleni uszítással. Egy képviselőjük holokamunak nevezte a holokausztot pár napja. Össze akarták számoltatni a zsidókat, mert szerintük "nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek." Most pedig egy zsinagógában tartottak rendezvényt. Amúgy Pörzse azt mondta, hogy egyszer szívesen lejátszaná ezt a tüntetőkkel. Mondjuk lehet, hogy meglepődne az öreg. Egyszer azért szeretném látni, hogy jól elkalapálják ezeket az idiótákat...



2014. febr. 15. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, nem szabad rájuk ilyeneket mondani, mert megsértődik az az érzékeny kis lelkük...
2014. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
40%

Azért furcsa logikai hurok. Te ismersz olyan "jobbikosokat" akik "ha napi százszor nem mondják ki, hogy büdös zsidó, akkor egyszer sem.". És a "jobbikosok" szerinted "olyan elemekkel közösködnek, akik zsidóznak és cigányoznak?"


Ebből az következik, hogy te is náci és rasszista vagy, mert te ismeretségi körödben is "napi százszor nem mondják ki, hogy büdös zsidó, akkor egyszer sem."


De én be is fejezem az írást, nem közösködöm olyan rasszista nácikkal, mint te, ezen az oldalon...

2014. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
48%

ma 10:50


Megszólalt már a legnagyobb jobbikos bérkommentelő XD

2014. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
69%

1. Jobbikos vagyok, nem szoktam zsidózni.

2.Nem tudom mit hisztizel a zsinagóga miatt, ma már kultúrház.

3.Az, h nem hiszem el, h Lakatos Ronaldo állítása szerint 5 magyart vert össze fél kézzel az még nem rasszizmus.

4.Teljesen jogos, h összeírják, a zsidók is összeírnák a magyarokat..

2014. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
45%
Azért utasítják vissza, mert tudat alatt ők is érzik, mennyire aljas a viselkedésük és undorodnak maguktól, de a külvilág felé a jámbor keresztényt akarják mutatni, aki mindent tiszta szívvel és jó szándékkal tesz. Nézd meg azokat, akiknek a napját kitölti a cigányozás és a zsidózás. Egyenes és jellemes emberek? Nem csak neked fura ez a jelenség, sokan mások is észreveszik, észrevesszük.
2014. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
82%

Én jobbikos vagyok és nekem speciel semmi bajom nincsen a zsidókkal. Több zsidó ismerősöm is van akivel nagyon jó viszonyban vagyok. Azonban a cionistákat (akik tudjuk, hogy kik és mik) megvetem és az ellenségemnek tekintem. Ahogyan egyre több zsidó is.


Nem minden zsidó cionista így nem is lehet elítélni egy egész népet azért mert létezik a cionizmus. Ahogyan a 2. világháború idején se lett volna szabad minden németet egy kalap alá venni és azt mondani rájuk: náci. Sok volt közöttük igen, de nem mindegyik volt.


Ott van a roma kérdés. Az ég világon semmi bajom nincs a tisztességes ember módjára élni tudó romákkal. Ellenben vannak olyanok köztük akik kötelet érdemelnének, mert aljas, alávaló, brutális bűntetteket követtek és követnek el nap mint nap.

Aki szerint rendjén van az, hogy idős egy élet munkájától megfáradt nyugdíjashoz betörjenek és elvigyék minden értékét és közben megélhetési bűnözésre hivatkozva még szerencsétlen öreg embert is félholtra verjék annak kívánok hasonló sorsot megvénült korára.


A magyar nép ritka béketűrő nép és átélt már jó pár háborút, hogy ne kívánjon többet. De egy idő után elfogy a türelem (ezt főleg az északi, észak keleti megyékben figyelhető meg) és az emberek kezükbe veszik az irányítást.

Így hát én felvállalom, hogy cionizmus ellenes, cigány bűnözés ellenes vagyok.

Az elmúlt 24 év politikai teszetoszasága miatt és fentebb felsorolt problémák miatt teszem április 6-án a Jobbik mellé az X-et.

2014. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
27%
11:01: na ez a legtipikusabb álszent duma. Jellemző. Azt sem tudja, mi az a cionizmus, de majd én megmondom. A cionizmus az a zsidó mozgalom, amely minden zsidót Izraelben akar látni. Ennyi.
2014. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

"11:01: na ez a legtipikusabb álszent duma. Jellemző. Azt sem tudja, mi az a cionizmus, de majd én megmondom. A cionizmus az a zsidó mozgalom, amely minden zsidót Izraelben akar látni. Ennyi."


Te ezt nem jól tudod, mert téged a "zsidó média " manipulál. A cionizmus a zsidók világuralmi törekvése. :D

2014. febr. 15. 11:08
 9/56 anonim ***** válasza:
82%

" Amúgy Pörzse azt mondta, hogy egyszer szívesen lejátszaná ezt a tüntetőkkel."

Pörzse azt mondta konkrétan hogy lejátszaná a zsidókkal mint ahogy nagyapáink idejében tették. Vajon mire gondolhatott :)

2014. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
91%

"Nem csak neked fura ez a jelenség, sokan

mások is észreveszik, észrevesszük."


Ahogy azt is észreveszitek, h a cigányságot sehol nem tűrik meg, mert egy nulla az egész.

Természetesen a zsidókat se szívesen látják.

Mindez az előbbi esetében annak köszönhető, h a szobába szarás nem mindenhol elfogadott, csak a cigányoknál meg a baloldaliak körében.

2014. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!