Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Jobbikosok, ti nem...

Nagy Jobbikosok, ti nem ábrándultatok ki a Jobbikból? Én a múlt választáson mellettük voltam, de amit most lerendeznek, szerintem LMP szint.

Figyelt kérdés
Volt egy programjuk, amire azt mondta az ember, hogy oké, ez elfogadható, és a legjobb. Oké, hogy a cserndőrséget is a jelenlegi készenléti rendőrség tagjai közül akarják létrehozni, tehát egy zsoldossereg lesz... de oké, rendőrállam, annyi. De hogy a múlt választáskor EU-ból való kilépést skandáltak, kijelentették, hogy a cigányság nem képes beilleszkedni, és nem lehet integrálni, mivel ez 500 év alatt nem sikerült, kijelentették, hogy a zsidók uralják -többek között- Magyarországot is, a jobbikos képviselők 90%-a tagadta a holokausztot, amíg lehetett. Vona olyan tömegeket mozgósított, akik rendet tettek volna az országba. De a fiatalság egy részénél érzem, hogy szakad a szál, ugyanis a Jobbik lassan LMP színvonalat ér el. Sajnos nekik sem az igazság kimondása, hanem a hatalomra jutás a cél. Ahol is, ha már kampányidőszakban hazudnak, nem lesznek alkalmasak! Vona már rabbikkal levelezget, elítélik aki cigányozik, és kikérik maguknak, hogy ők rasszisták lennének. Ezzel elvesztették a keménymagot, tehát ha meg is válasszák őket, amire esélyt látok, mert rengeteg öreg csalódott a fideszbe, és szavaz rájuk, nem lesz meg az a réteg, aki kiáll mellettük. 70 éves nagymamák meg mehetnek a bottal! Szerintem egy elkorcsosult banda lett az is. 2 éve kicsapták a zsidót, most már levelezgetnek velük. Ugyan úgy ők lesznek az irányítók, egy fityinggel se lesznek különbek! Egész mindenség csak arra megy ki, hogy kormánypárt legyenek. Vegyétek észre emberek! Aki kiábrándult mindenkiből, menjen el, és a legkisebb pártokra szavazzon, (persze előtte nézze meg, kik indulnak, és mégis mit szeretnének...) ezzel kifejezve, hogy nem értünk egyet senkivel. Távol áll tőlem az egész, én vallom, hogy Magyarország lesz még erős ország, de ha így folytatják, a magukat nemzetinek hazudott pártok, már abba sem vagyok biztos, hogy 50 év múlva lesz olyan, hogy Magyarország. Hogy az unokám nem héberül fogja tanulni a -hazudott- történelmet. Szégyen, hogy egyáltalán lehet ilyen néven, hogy Jobbik egy ekkora, hazaellenes, hazug, kétarcú párt. Ez maga a rosszabbik! Ezek még ettől is rosszabb életszínvonalat fognak hozni, ha felkerülnek! Én sajnos megmondtam 4 éve, hogy mi lesz a Fidesszel. Egész baráti kör, család lehülyézett. 2 éve hajtják, hogy milyen igazam volt! De nem volt igazam, mert sokakat meggyőztem akkor a Jobbikról. Már bánom. Egyszerűen kormányképtelen, mindenre alkalmatlan csőcselék! Ha Vonába lett volna egy kis tisztelet az ősök iránt, nem megy be a zsinagógába! Nem hogy még ő pattog, hogy hát lenácizzák!
2014. febr. 19. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Miért van olyan érzésem hogy nem voltál te soha Jobbik szavazó, és csak indokot kerestél hogy mocskold őket?Nyilván abban igazat kell adnom hogy mintha kicsit lejjebb engedtek volna, de még mindig jobb mint a Fidesz vagy az Összefogás.
2014. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Milyen "életszínvonal"? Minek az?

Hit kell, Isten és Turul. Nem kell a nyugati kapitalisták pénze!


Ezeket pedig csak a Jobbik adja meg.

2014. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyedüli eset lehetsz a kiábrándulásoddal, hiszen a Jobbik egyre csak erősödik.
2014. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Egy kérdés amit nem Jobbik szavazó írt ki. Akkor szavaztál te utoljára jobboldalra, mikor a gárdisták liberálisra. Ma még úgysem volt olyan kérdés, hogy miért foglalkoznak Trianonnal annyit a magyarok. Javaslom ilyesmit is kitehetsz, hogy tartani tudd a színvonalat. :D
2014. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem változott sokat a Jobbik, csak végre más arculatot mutatnak. Ebbe már legalább nem lehet egyfolytában belekötni.
2014. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Én már 2008 végén - 2009 elején kiábrándultam belőlük.
2014. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Már nagyon régen
2014. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

2#


gratulálok. mármint ha te elélsz a Hit energiáin, Isten manáján és Turul-Dzsúzon. jelenleg a nyugati pénzek tartják egyben az országot, nem az imádott Turulod szárnyai. de nem baj, könnyeket felszárítani: az ország veled pusztul! :) éljen a nagy magyarság, hurrá.

2014. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

ma 16:35


Szarkazmusból írta, ő is utálja a Jobbikot.

Egyébként én is. Ha a Jobbikos polgármester ugyanúgy sikkaszt, és elviszi a rendőr, mint a balos, meg a Fityiszes, akkor ne pofázzanak politikusbűnözésről. Esetleg visszanyal a fagyi.

2014. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sorry, like a boss
2014. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!