Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mult rendszerben isnertem...

A mult rendszerben isnertem egy családot apa alkoholista, anya takaritó éldegéltek egy kis tanácsi lakásban a fiuk orvos let, a mostani rendszerben ugyanez a család?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

az apa nem alkesz mert nincs miből innia az anya munkanélküli

a gyerek meg rég külföldre menekült

2014. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha színötös a gyerek stb. kaphat ösztöndíjat de még akkor is kell valamennyit ugye fizetni. Szóval nem nagyon esélyes, viszont a gáz hogy akinek van pénze annak meg hiába nem ötös több esélye van. Ezért sok a kontár.
2014. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre a történet tanulságát sem értem.
2014. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

A menyasszonyom unokatestvére nem ismeri az apját, az anyja nem nevelte. A nőtlen nagybátyjánál nőtt fel, aki a vasúton dolgozik mozdonyszerelőként. Soha semmi támogatást nem kapott senkitől. Egy két éves OKJ-s pénzügyi ügyintézői papírral most az egyik hazai bank fiókjában dolgozik, 122%-os lett a tavalyi terve, nagyon jól keres, nagy jövő áll előtte. A saját unokatestvéremet a nagyszülei nevelték fel, a szülei eldobták, nagybátyám a legalja alkoholista. Szakfordítóként annyit dolgozott, hogy a párja majdnem szakított vele. Végül feladta azt az állást, elvégzett egy rendezvényszervezői képzést, és most elismert esküvőszervező, több díjat is nyert. Elvette az ürge, aki egy nagy cégnél gazdasági vezető, és született egy nagyon aranyos kislányuk.


Egyikük sikere sem a rendszeren múlt, csak saját maguknak köszönhetik minden eredményüket az életben.

2014. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Az egyetem egy államira bekerült diáknak konkrétan nulla, azaz nulla forintjába kerül, hacsak nem másik városban van az egyetem, mert akkor a kollégium hihetetlenül magas, havi akár 10 ezer forintos összeget is felemészthet.

Az apa valószínűleg most is alkoholista lenne, ugyanis most is legálisan vásárolható bármelyik boltban 18 év felett, az anyuka takarítói fizetéséből + az apa munkanélkülijéből most is ugyan úgy el lehet éldegélni, szociális lakások pedig most is vannak.

2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyire undormány, gané embernek kell lenni ahhoz, hogy valaki lepontozza két nagyszerű ember sikerét?
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!