Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Jobbikosok, ti nem...

Nagy Jobbikosok, ti nem ábrándultatok ki a Jobbikból? Én a múlt választáson mellettük voltam, de amit most lerendeznek, szerintem LMP szint.

Figyelt kérdés
Volt egy programjuk, amire azt mondta az ember, hogy oké, ez elfogadható, és a legjobb. Oké, hogy a cserndőrséget is a jelenlegi készenléti rendőrség tagjai közül akarják létrehozni, tehát egy zsoldossereg lesz... de oké, rendőrállam, annyi. De hogy a múlt választáskor EU-ból való kilépést skandáltak, kijelentették, hogy a cigányság nem képes beilleszkedni, és nem lehet integrálni, mivel ez 500 év alatt nem sikerült, kijelentették, hogy a zsidók uralják -többek között- Magyarországot is, a jobbikos képviselők 90%-a tagadta a holokausztot, amíg lehetett. Vona olyan tömegeket mozgósított, akik rendet tettek volna az országba. De a fiatalság egy részénél érzem, hogy szakad a szál, ugyanis a Jobbik lassan LMP színvonalat ér el. Sajnos nekik sem az igazság kimondása, hanem a hatalomra jutás a cél. Ahol is, ha már kampányidőszakban hazudnak, nem lesznek alkalmasak! Vona már rabbikkal levelezget, elítélik aki cigányozik, és kikérik maguknak, hogy ők rasszisták lennének. Ezzel elvesztették a keménymagot, tehát ha meg is válasszák őket, amire esélyt látok, mert rengeteg öreg csalódott a fideszbe, és szavaz rájuk, nem lesz meg az a réteg, aki kiáll mellettük. 70 éves nagymamák meg mehetnek a bottal! Szerintem egy elkorcsosult banda lett az is. 2 éve kicsapták a zsidót, most már levelezgetnek velük. Ugyan úgy ők lesznek az irányítók, egy fityinggel se lesznek különbek! Egész mindenség csak arra megy ki, hogy kormánypárt legyenek. Vegyétek észre emberek! Aki kiábrándult mindenkiből, menjen el, és a legkisebb pártokra szavazzon, (persze előtte nézze meg, kik indulnak, és mégis mit szeretnének...) ezzel kifejezve, hogy nem értünk egyet senkivel. Távol áll tőlem az egész, én vallom, hogy Magyarország lesz még erős ország, de ha így folytatják, a magukat nemzetinek hazudott pártok, már abba sem vagyok biztos, hogy 50 év múlva lesz olyan, hogy Magyarország. Hogy az unokám nem héberül fogja tanulni a -hazudott- történelmet. Szégyen, hogy egyáltalán lehet ilyen néven, hogy Jobbik egy ekkora, hazaellenes, hazug, kétarcú párt. Ez maga a rosszabbik! Ezek még ettől is rosszabb életszínvonalat fognak hozni, ha felkerülnek! Én sajnos megmondtam 4 éve, hogy mi lesz a Fidesszel. Egész baráti kör, család lehülyézett. 2 éve hajtják, hogy milyen igazam volt! De nem volt igazam, mert sokakat meggyőztem akkor a Jobbikról. Már bánom. Egyszerűen kormányképtelen, mindenre alkalmatlan csőcselék! Ha Vonába lett volna egy kis tisztelet az ősök iránt, nem megy be a zsinagógába! Nem hogy még ő pattog, hogy hát lenácizzák!
2014. febr. 19. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akkor voltál te jobbik-szavazó amikor én királynő! :D


És ha már arról van szó azt a zsinagógát rég' eladták. Akkor mi is a gondod?

2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Majd rájöttök ti is, én is sokáig írogattam itt a Jobbik mellett, de nem az első eset volt velük kapcsolatba, ami nagyon negatív velük szemben. Így nem fognak rendet csinálni! És a keménymag igenis elment mellőlük! Eddig én is úgy voltam, hogy még nem próbáltuk őket. Hát ez mindenkinél a végső elkeseredettség, hogy rájuk szavaznak. Látok rá esélyt, hogy ők kormányra kerülnek. De jusson eszetkbe, hogy előre megmondtam! Két út van előttünk. Vagyis volt. Ők választottak. Azt, hogy bekerüljenek, és megnyerjék azokat, akik mindenkiből kiábrándultak. Az eddigi tökéletes terveik megszűntek. Az oktatást akarják átalakítani, sajnálnak mindenkit, a devizásokat istenítik. Kérdem én, mi lesz a hitelesekkel? Akik nem devizát vettek fel? Ők ugyan úgy fizessék? Addig nem volt baj, amíg a devizások 4,5%-ot fizettek mások 7-8-9-et?
2014. febr. 19. 21:03
 13/18 anonim ***** válasza:
Már nem sokat ér.
2014. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%

Hello kérdező, ne hallgass rájuk..ezek itt valószínűleg ekvakult 18 éves, befolyásolható vagy szimplán bőrfejű szimpatizánsok..Elmondom neked, h 2010-ben én is a jobbikra szavaztam,úgy vártam őket, mint a messiást...de mint látod, a szidalmazásuk ellenére együtt nyomulnak a fidesszel...Képmutató egy banda és pont azt az ideológiát adták fel, aki miatt rájuk szavaztam.

Idén nem kapják meg a voksomat

2014. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
És a legtöbb barátom sem fog, hasonló okból, rájuk szavazni. Rosszabb eredményt fognak elérni, mint 2010-ben..3. hely ismét, az összefogást sincs esélyük megelőzni, nemhogy a fideszt...
2014. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
jav: ami miatt
2014. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyes helyeken nyerni fog a Jobbik. De össze fog állni a Fidesszel. Már most is azt tették. (Paks) Nem számít, hogy ők felvesznek minden magyarra 4-500.000 Ft-ot...
2014. febr. 20. 19:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a jobbik mondja ki amit a Fidesz gondol amit meg a jobbik gondol azt meg a Fidesz megteszi. Mindkettő egy kicsit jobban szereti az országot mint az álbalos libsi kutyák, de igazából az összes nagy párt korrupt. Az igazi kérdés az hogy ki kinek van elkurruptálódva és mennyire, a nagyon korrupt bal oldalt vagy csak a simán korrupt jobb oldalt választod, már ha lehet hinni a rendszerben és a választásokban és nem az egész néhány ember kezében van mindegy az hogy melyik párt ők döntenek felettük és ez az egész EU-s b a s z a k o d á s , meg választások meg demokrácia csak egy színjáték.... Szóval ha működik a demokrácia és ez az egész rendszer nem egy nagy átverés akkor szerintem egyértelmű hogy a Fidesz mert a balhoz képest ő a kisebbik rossz a jobbiknál meg azért jobb mert nem leszünk annyira barbár ország hírében, igazából úgyis hasonlóan gondolkodnak a dolgokról, vagyis jó legyen nekem és az országnak is, a balosokkal szemben akik csak maguknak akarnak jót......... Ne szavazz a Jobbikra, ne légy primitív előítéletes ember segítsd embertárasaidon vizsgáld a helyzetet több szempontból és végy figyelembe minden tényezőt ne pedig ítélkezz felettük, ne szavazz a balos libsi kutyákra mert ezek pusztítják el az emberiséget és tartanak nyomorban több milliárd embert (nyugat EU és az USA) szavazz a fideszre, a paksi bővítésre és a mérsékelten korrupt politikára annak érdekében hátha egy kicsit jobb lesz. XD
2014. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!