Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni ezek ellen...

Mit lehetne tenni ezek ellen a sz@ros 80-90, RITKA esetben 100 ezer forintos fizetések ellen? Szerintetek lenne létjogosultsága egy olyan tüntetésnek, hogy minden leáll?

Figyelt kérdés

Szerintem azért ilyen alacsonyak fizetések, mert a magyarok ennyiért is kigürizik a belüket. Ha senki nem dolgozna ilyen nevetséges pénzekért, 100%, hogy más lenne. Eltudtok képzelni egy totális sztrájkot? Hogy tényleg mostantól SENKI nem dolgozna. Se a Tesco, se a Mcdonalds dolgozó, se a kukások, se a tömeg közlekedési sofőrök, tehát se busz, se vonat, se metro, semmi, se a tanárok, gyári munkások, bolti dolgozók, sem pedig a rendőrök, tűzoltók, mentők. SENKI akiknek ilyen alacsony, nevetséges a fizetése. Tehát igen, történne egy autós baleset, senki nem segítene, telefonálni se lehetne, mert diszpécserek se lennének bent.


Gondoljatok a BKV sztrájkra. Mikor tényleg SEMMI nem volt. Semmi se közlekedett. Ment ez 2 napig, aztán fizetésemelés meg juttatások meg minden.


Könyörgöm külföldön milyen jólét van már. Sokkal jobb kocsikkal járnak, jobb helyen laknak, nyaralás minden. A magyarok többsége örül ha nem rohad rá a suzuki és fenntudja tartani a panel lakását.. Tenni kell a szánalmas fizetések ellen!!!!!!!!!!!!



2014. febr. 19. 18:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

"Mit lehetne tenni ezek ellen a sz@ros 80-90, RITKA esetben 100 ezer forintos fizetések ellen? "


Megemelni.

2014. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És persze benzinkutak se nyitnának ki, nem menne be egyik dolgozó se.
2014. febr. 19. 18:49
 3/31 A kérdező kommentje:
Az összes kórház bezárna, semmi orvos, se biztonsági őr sehol. A bent fekvő betegeket akármilyen állapotban vannak egyszerűen otthagynák.
2014. febr. 19. 18:53
 4/31 anonim ***** válasza:
22%

A magyar egy olyan nép mint a cigány, mindenre van kifogása mindent meg tud magyarázni, ez nem lenne másként a tüntetés hallatán sem. Aki dolgozó, az inkább behajtja a fejét a seggébe, és eltűri hogy ennyibe veszik a munkáját, mert mondván ha kinyitja a száját, még ennyi se lenne a kezében pár óra leforgása alatt..

Amíg ezek a mocsok külföldi gyárak jönnek ide összeszereltetni és van is kereslet rá, addig eszük ágában se lenne megemelni ne adj isten 110nettóra a fizetést, mert nem azt nézik hogy embert próbáló módon 4műszakba pakolgatod a sok miniatűr pöcköt közbe meg 5 helyen nyomorodsz le, hanem az érdekli őket hogy meg legyen a termelési kvóta.

Ha én lennék kormányon az ilyen aljas külföldieket be sem engedném az országomba. Csak olyan munkahelyeket lehetne létesíteni ami nem ilyen nyomorék szerelde.

21/F

2014. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A politikusok miatt is van ez bőven. Egy jóbarátom a budapesti Aréna Pláza egyik ruhaboltjában dolgozik, 232 ezer a bruttója, ebből kézbe kap szaros 95 ezret. Rengeteg levonás után. A sok külföldi cucc másodlagos ebben a témában sajnos.


Meg mivel a fentebb említett dolgok nem elegek a politikusoknak még ott a rengeteg adó mindenen. Benzin, élelmiszer, stb.


Aztán most jönnek a külföldi multik azzal, hogy országok szerint osztják a fizetéseket. Pl. külföldön egy Mekis 300 ezer körül simán megkeres, itt a 90-et se.


Az egyik nagy probléma a magyar néppel van, hogy tényleg igaz amit mondasz, kigürizik ennyiért a belüket is. Aztán boldogtalanok, szarul élnek, de csendben tűrik.. Én 24 éves voltam és még soha nem dolgoztam. Ennyiért nem vagyok hajlandó. Majd ha kijutok külföldre, vagy esetleg itt változás lesz. Én speciel egyáltalán nem vagyok hajlandó ennyiért dolgozni. Ha ilyen lenne mindenki mint én, na akkor lenne változás. Ezért megmondom őszintén haragszom is a többi emberre. Mivel kizárólag azért ilyen alacsonyak a fizetések, mert keményen dolgoznak értük.. Én is más hülyesége miatt kapnék ilyen nevetséges pénzt.

2014. febr. 19. 19:11
 6/31 A kérdező kommentje:
Emellett ebbe az országban a tanulás se számít. Diplomás kap ilyen 100 valahány ezret. Nem is csodálom, hogy rengetegen mennek ki külföldre. Vagy mindennek le kéne tényleg állnia, vagy mindenkinek ki kell mennie külföldre. De ez így nem maradhat. Aztán csodálkoznak azon is, hogy sok a rablás, mindenféle bűnözés, erőszak. De majd szaros 90 ezerért jókedvű leszek.
2014. febr. 19. 19:15
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem mert, annak az lesz a vége, hogy egy önjelölt béka párti háttérhatalommal bevonul az országba és fizetni kell neki, hogy védje a demokráciát.
2014. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%
Egy ilyen mértékû leállás után, már azt a szintett se tudnánk hozni, amit eddig!
2014. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a le állást ,ha meg tudná valaki szervezni akkor akár az egész politikai rendszert is reformálhatnák HAJRÁ FIATALOK
2014. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

"sem pedig rendõrök, tûzoltók, mentõk"

Egy biztos, egy ilyen leállás lenne a cigányok nagy napja.

Mi lenne, ha valakinek az élete veszély be kerül? Ki segítene rajta, ha nincsenek mentõsök, tûzoltosok?



A kérdés kamu!

2014. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!