Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni ezek ellen...

Mit lehetne tenni ezek ellen a sz@ros 80-90, RITKA esetben 100 ezer forintos fizetések ellen? Szerintetek lenne létjogosultsága egy olyan tüntetésnek, hogy minden leáll?

Figyelt kérdés

Szerintem azért ilyen alacsonyak fizetések, mert a magyarok ennyiért is kigürizik a belüket. Ha senki nem dolgozna ilyen nevetséges pénzekért, 100%, hogy más lenne. Eltudtok képzelni egy totális sztrájkot? Hogy tényleg mostantól SENKI nem dolgozna. Se a Tesco, se a Mcdonalds dolgozó, se a kukások, se a tömeg közlekedési sofőrök, tehát se busz, se vonat, se metro, semmi, se a tanárok, gyári munkások, bolti dolgozók, sem pedig a rendőrök, tűzoltók, mentők. SENKI akiknek ilyen alacsony, nevetséges a fizetése. Tehát igen, történne egy autós baleset, senki nem segítene, telefonálni se lehetne, mert diszpécserek se lennének bent.


Gondoljatok a BKV sztrájkra. Mikor tényleg SEMMI nem volt. Semmi se közlekedett. Ment ez 2 napig, aztán fizetésemelés meg juttatások meg minden.


Könyörgöm külföldön milyen jólét van már. Sokkal jobb kocsikkal járnak, jobb helyen laknak, nyaralás minden. A magyarok többsége örül ha nem rohad rá a suzuki és fenntudja tartani a panel lakását.. Tenni kell a szánalmas fizetések ellen!!!!!!!!!!!!



2014. febr. 19. 18:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
Én is csatlakoznék egy ilyen sztrájkhoz.
2014. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező ez nem ilyen egyszerű,a nagyobb fizetést ki is kellene termelni,már ez az alacsony munkabér kitermelése is komoly gondot okoz több ágazatban.Csak akkor növekedhetnek a bérek ,ha erősebb lesz a gazdaságunk.

232 ezer bruttó nettója meg nem 90 ezer ,hanem 150 ezer.

2014. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%

Sok az igazság a leírtakban de az nem igaz hogy 235 ezerből 95 ezret vigyen haza. Nekem kevesebb a bruttóm ennél a nettóm meg több.Bérkalkulátor 2014

Online szakmai profil - a legrövidebb út az állásinterjúhoz >>

Bérkalkulátor 2013 itt >>

Bruttó havi munkabér:

235.000 Ft

Éves bruttó jövedelem:

2.820.000 Ft

Eltartottak száma *:

0

Kedvezményezett eltartottak (gyermekek) száma **:

0

Szociális hozzájárulási adó:

63.450 Ft

Szakképzési hozzájárulás:

3.525 Ft

Munkaerő-piaci járulék (1,5%):

3.525 Ft

Egészségbiztosítási járulék (7%):

16.450 Ft

Nyugdíjjárulék (10%):

23.500 Ft

GYES:

0 Ft

Családi adókedvezmény:

0 Ft

Számított SZJA:

37.600 Ft

Családi adókedvezménnyel csökkentett SZJA:

37.600 Ft

Fel nem használt családi adókedvezmény:

0 Ft

Összes adó:

37.600 Ft

Adójóváírás:

0 Ft

Felhasznált összes munkavállalói kedvezmény:

0 Ft

Havi összes levonás a bruttó bérből:

81.075 Ft

Havi összes munkaadói kedvezmény:

0 Ft

Havi összes munkaadói járulék:

66.975 Ft

Összesen havonta az államnak fizetendő:

148.050 Ft

Munkaadó összes havi költsége:

301.975 Ft

Nettó havi munkabér:

153.925 Ft

Családi pótlék:

0 Ft

Havi összes nettó jövedelem:

153.925 Ft

Ez ennyivel több, mint 2013-ban:

0 Ft

------------------------ Figyelem! Az adatok tájékoztató jellegűek! ------------------------

Többet is kereshetnél, ha beszélnél nyelveket! >>



A bérkalkulátor motorját a nexon biztosítja.

Bruttó havi munkabér (Ft)

Eltartottak (gyermekek) száma *

Ebből kedvezményezett eltartottak száma **

Gyermekét/gyermekeit egyedül neveli

2014. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Kihagytam hogy nem kap pótlékot és nincs egy gyereke se. Ha ezek közül bármelyik nem igaz akkor a nettója tovább emelkedik.
2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
62%

"Én 24 éves voltam és még soha nem dolgoztam."


Itt a kulcsmondat.

2014. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mi változna, őszintén? A képviselő próbál kontrollt rakni a káoszban, ha azt a kontrollt is elveszed, akkor káosz úrrá lesz és ott pedig azok kerülnek hatalomra, akiknél a pénz van. A pénz, pedig Magyarországon tevékenykedők multiknál van. Nem lehet őket megadóztatni, vagy emelni a fizetéseket, mert dacosan tovább állnak az unióban sorban állnak a munkáért az olcsóbbnál olcsóbb munkaerő állatok.
2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
a f a sz egye meg ezt a nyomorult élhetetlen országot. igazad van kérdező.csak itt már annyira elbutították ezt a szegény népet hogy semmi kilátás egy szebb jövőre.nekem pl.az csúcs ,ha egy helyen 1 évet kibirok,pont ezért mert ennyi alamizsnát adnak.addig vagy jó rabszolga amíg befogod a szád és robotolsz,mivel én nem vagyok egy rabszolga tipus nem engedhetem meg hogy hülyének nézzenek .ezért egyfolytában kell változtassam a munkám. de azért megmondom mindegyik rabszolgatartónak,hogy bekaphatja.EZ fontos! azért ,tudják meg ,hogy nem mindenkit lehet madárnak befogni.
2014. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
17%

"Kedves kérdező ez nem ilyen egyszerű,a nagyobb fizetést ki is kellene termelni,már ez az alacsony munkabér kitermelése is komoly gondot okoz több ágazatban.Csak akkor növekedhetnek a bérek ,ha erősebb lesz a gazdaságunk."


Ki van az termelve, ne félj.

Ott csücsül az offshore számlákon, amikben harmadikok vagyunk a világon a kőgazdag Kuvait és Szingapúr után.

Nem azért nyomorgunk, mert nincs elég termelés, hanem mert lenyúlják a pénzünket.

2014. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%
Király lenne, akkor amikor a te nagyszüleidet műtik az közben próbáljuk ki, vagy nem vagy normális vagy csak egy kamasz vagy.
2014. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Annak a 21fnek kitördelném a kezét aki szerint a magyar nép olyan mint a cigány!


Nem kifogás!Egész egyszerűen ennyi pénzből nem lehet megélni és amíg mi dolgozunk addig a cigányok a semmiért kapják meg azt a pénzt!

2014. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!