Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy 2006 után...

Hogy lehet az, hogy 2006 után Gyurcsány Ferenc még mindig életben van és Magyarországon él?

Figyelt kérdés

Amikor voltak a zavargások, akkor kisebb voltam és nem nagyon értettem,hogy mi van, miért verik meg az embereket az utcán és ma megnéztem azokat a felvételeket és nagyon durvának találtam. Ártatlan embereket vertek agyon az utcán úgy, hogy a fejük betört és olyan aggresszív érzések jöttek belőlem elő, amikor ezeket láttam, ha láthatnám Gyurcsányt akkor minimum eltörném mindenét ezek után a disznóságok után. Nagyon sokkoló volt ezt látni nekem felnőtt fejjel és amit egyáltalán nem értek, hogy hogyan lehet az,hogy

nyugodtan él tovább Magyarországon és politizálhat tovább. És miért nem segített a nagy liberális EU nekünk? Akkor már tagok voltunk...Ezeket egyszerűen nem értem...


És bocsánat a helyesírási hibákért, de telóról nehéz írni.


2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igazából már az volt a durva, hogy nappal csak úgy belelöttek a ünneplőkbe/tüntetőkbe. Már csak ezért is üldözni kéne a Gyurcsányt, mert a népre löttek.
2014. febr. 20. 06:39
 22/26 anonim ***** válasza:
74%

NEM lőttek a népre! A csürhére lőttek gumilövedékkel!

Ha a Jobbik által annyira hiányolt csendőrség lett volna 2006-ban, annyi jogosítvánnyal, mint Horthy idejében, akkor pár óra alatt rendet tettek volna. Nem nézték volna, hogy kit taposnak el a lovaik, kiket kardlapoznak meg. Az egész csürhét bezsuppolták volna a rabomilokba, és várhatták volna, hogy szabadlábra kerüljenek.

2014. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%

#11 Más országokban a tüntetők lettek volna durvábbak.


Amúgy meg kedves kérdező amíg ilyen agymosott emberek vannak akik csőcseléknek nevezik a 2006-s zavargókat addig ne is csodálkozz hogy még él az a tetű.

2014. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 rajcziz ***** válasza:
43%

Nekem egy dolog kapcsán nyílik ki igazán a bicska a zsebemben, mégpedig akkor, amikor 2006-ot 1956-hoz hasonlítják. Könyörgöm, tegyünk már különbséget az 56-osok meg a randalírozó csőcselék között. 56-ban voltak annyira értelmesek a tüntetők, hogy nem gyújtották fel más és a köz tulajdonát. Ők valamiÉRT tüntettek, 2006-ban valami vagy inkább valaki ELLEN.

Nem akarom védeni Gyurcsányt, mert ő már elmondta saját magáról is a véleményét azon a bizonyos hangfelvételen. De 2006-ban voltak választások, adott volt a lehetőség, hogy leváltsák, de újra hatalomra került. És aztán jött az őszödi beszéd, meg a TV-ostrom, majd a forradalom 50. (!) évfordulója, ahol a nagy nemzeti érzelmű emberek képtelenek voltak arra, hogy a 20. század egyik legnagyobb olyan eseményére, aminek büszkeséggel kellene eltöltenie minden magyart, megemlékezzenek és a saját kis politikai céljaikra használják ki. Szóval talán helyre kéne rakni a dolgokat mindenkinek a saját oldalán, mielőtt nekimegy a másiknak.

2014. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
18%

Bírom hogy mindenki aki Gyurcsány ellen mondott valamit le van értékelve, 50%-nál nem jobb a válasza, stb. És mégis kik azok akik rá szavaznak?!? Kik azok akik ennyire védik őt?! És miért? Nem okozott elég bajt? Pártatlan vagyok, szavazni sem megyek el, mert egyik párt sem jobb a másiknál. Mivel lenne jobb? Tovább rontson a helyzeten a FIDESZ? Csak mert elég nagy arra az esély, hogy ők kerüljenek vissza. Vagy megelégelik a cigányokat és a bűnözést az emberek és a JOBBIK-ra jut a választás? Lépjünk ki ennyire elszegényedett országgal az EU-ból? Amennyi hitelünk, tartozásunk van nekik ( pl. az idénre tervezett 16 / 18 stadionra kapott milliárdok, de ez csak egy a sok közül ) 10 évet nem bírnánk ki segítség nélkül ( és akkor kikhez fordulunk? Megint az oroszokhoz? ). Vagy az ÖSSZEFOGÁS-t akarjátok? Én Gyurcsányt még egyszer a parlament közelébe nem hagyom kerülni. Olyan párt amiben Ő van benne, NEM VEZETHETI AZ ORSZÁGOT ( legalábbis nem ezt... ). Vagy talán LMP, vagy kisebb pártok? Akkor ugyanúgy a nagyobbak irányitanának, csak burkoltan ( hogy miért? Mert a nagyok támogatása nélkül indulni, reklámozni sem tudnak, és a nagyok ezt kapják cserébe. Minden az Ő döntéseik alapján történik. ).

Ezért jó a pártatlanság. Nem vagyok elfogult, minden párt előnyét, hátrányát át látom. Ha valami megszűnik ( ez lehet jó, vagy rossz ) akkor jön helyette valami más. Vegyük példának a JOBBIK-ot. Jó: megszűnik / lecsökken a bűnözés, a cigányok dolgozni kezdenek majd ( ÚRISTEN ! ). És mi ennek az ára? Rossz: kilépünk az EU-ból. A támogatásuk nélkül 10 évig nem húzzuk. És mint mondtam, akkor kihez fordulunk? Oroszországhoz? Megint? ( Lsd. 50-70 évvel ezelőtt mi volt. ) Persze most nincs kommunizmus, de attól még eladják az országot.

Ez az én válaszom, mint pártatlan ember és megjegyzem, hogy szavazni sem megyek el ( amíg nem lesz egy "irányításra született" párt ).

2014. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Ha láttad a felvételeket, akkor láttad azt is, hogy az ,,ártatlan" emberek dobálóztak, díboltak, dorbézoltak, ütötték zászlórúddal a rendőröket. Meg fölgyújtották az autókat. Ugye milyen ártatlanok?

Aztán még a rendőrök a szemetek mert fújják a könnygázt. Védekeznek.


Ezeket a Fidesz lefizette ezt elmondták olyanok is, akik ott voltak. Ezeket az embereket börtönbe csukták, majd a Fidesz 2010-ben rögtön kiengedte őket.


Orbán szidta az MSZP-t, hogy nem tudják a robbantásokat karban tartani, és ők meg igen.

Persze, mert a Fidesz bérencei robbantgattak.


Lehet lekommunistázni, MSZP-snek titulálni engem nyugodtan..

Nem vagyok az. Egyikes se vagyok.

2014. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!