Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy 2006 után...

Hogy lehet az, hogy 2006 után Gyurcsány Ferenc még mindig életben van és Magyarországon él?

Figyelt kérdés

Amikor voltak a zavargások, akkor kisebb voltam és nem nagyon értettem,hogy mi van, miért verik meg az embereket az utcán és ma megnéztem azokat a felvételeket és nagyon durvának találtam. Ártatlan embereket vertek agyon az utcán úgy, hogy a fejük betört és olyan aggresszív érzések jöttek belőlem elő, amikor ezeket láttam, ha láthatnám Gyurcsányt akkor minimum eltörném mindenét ezek után a disznóságok után. Nagyon sokkoló volt ezt látni nekem felnőtt fejjel és amit egyáltalán nem értek, hogy hogyan lehet az,hogy

nyugodtan él tovább Magyarországon és politizálhat tovább. És miért nem segített a nagy liberális EU nekünk? Akkor már tagok voltunk...Ezeket egyszerűen nem értem...


És bocsánat a helyesírási hibákért, de telóról nehéz írni.


2014. febr. 19. 21:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%

Akik az utcán randalíroztak, felgyújtották a TV-székházat, szétverték a belvárost, az a legalja csőcselék volt. Nem békés tüntetők! A rendőrökre is rátámadtak, sok megsérült súlyosan közülük is. Ők csak megpróbálták megfékezni ezt a csőcseléket. Ha " ártatlan"+keveredett közéjük, csak magának köszönhette, ha bajba került.

Épeszű ember nem megy a csőcselék közé.

Más országokban a rendőrök durvábbak lettek volna velük.

2014. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
A bankrendszer a politikai életet is irányítja...Akik jórészt zsidók!
2014. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 tetro ***** válasza:
55%

22.04

ez mondjuk egyáltalán nem válasz. és? akkor mi van? és ha zsidó az egész kormány? nem kapsz fizetést a munkádért? nem vállalkozhatsz szabadon? nem költözhetsz ahová akarsz? vagy mégis mi a gondod?

2014. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%
Pl. Ha nem a zsidók irányítanának akkor több pénz jutna a kisembernek is.
2014. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 tetro ***** válasza:
38%

22.10

aha... így már értem. ez volt a hiányzó elem. szóval a zsidó háttérhatalom nem szeret adna a kisembernek. de ha hatalom jó magyar emberek kezében lenne, akkor ők adnának mindenkinek? jól értem, ugye?

2014. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...Sajnos nem tudom, hogy mi az igazság, hogy tényleg mi volt ott, mert nem voltam ott. De láttam olyat is, hogy a rendőrök egy idősebb nénit lökdöstek aki azon volt, hogy távozzon.

Na mindegy, akkor is elmehet a francba a Gyurcsány Ferenc

2014. febr. 19. 22:22
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
A kisajátított államukban sincs igazán joguk kormányozni, nem hogy más nemzet országában. Nem a megérdemelt fizetést.. amiből alig lehetne elindulni.. minek vállalkoznék, mikor a multinacionális cégek miatt úgy is tönkremennék, tudod a kapitalizmus egy kis hibája... Hová költöznék, mikor ezek mindenhol ott vannak, és ez a saját hazám.
2014. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
Ez az ország tragikomédiája. Bár ő már csak trollkodni van itt, remélem többet árt mint használ az összefogásnak.
2014. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%
Gyurcsány szabadkőműves, azért!
2014. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Figyelj én pártatlan vagyok. Amit Gyurcsány miatt itt leműveltek az nem normális. Gyújtogatni, rombolni felesleges volt. De amit Gyurcsány okozott az sem normális. A tüntetésen is voltak csendes tüntetők, meg nem normálisak. Én személy szerint kiegyeznék egy olyanban, hogy Gyurcsány nem kerül be a parlamentbe semmilyen szinten. Vajon hány évesek lehetnek akik rá szavaznak? Valószínűleg még hallomásból sem jut eszükbe 2006.
2014. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!