Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véletlen a Paksi atomerőmű...

Véletlen a Paksi atomerőmű bővítéséről szóló megállapodás?

Figyelt kérdés
Nem érdekes, hogy a bővítésről szóló megállapodást a választások előtt néhány hónappal kötötte meg Orbán Viktor miközben pontosan tudta, hogy nagy felháborodást fog kiváltani? Nem érdekes, hogy az egész titkosítva lett? Nem érdekes, hogy akkor kötötte meg amikor az ukrán helyzet kezdett elfajulni? Orbán Viktor szavai: "Magyarország eddigi legjobb megállapodását kötötte!" Egy egyszerű energetikai megállapodás ráért volna a választások után is. Szerintem az a szerződés csak mellékesen szól a paksi bővítésről. Ti mit gondoltok erről?
2014. febr. 21. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
be kellett biztositani, hátha nem ők nyernek, gondolom Putyin barátunk is ragaszkodott hozzá...
2014. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen véletlen. Viktor éppen Putyinnal vodkázott amikor belebotlottak egy megállapodásba. Már mindketten kicsit morésak voltak. Fölvették, megkötötték. Csak azt nem értem, ha ök vodkáztak, miért nekem fáj a fejem?
2014. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És vajon mi lehet abban a megállapodásban? Mert hogy az nem csak Paksról szól az is biztos! Most nem az elfogult ballib kommenteket várom.
2014. febr. 21. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi közöd van hozzá? Viktor igy látta jonak, akk az neked jo! Világos?
2014. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viktórió megérezte, hogy idén bukni fog, így még gyorsan megkötött egy olyan szerződést, amivel fedezheti a nyugdíjas korát.
2014. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!