Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még ezt az óriási...

Nem unjátok még ezt az óriási majomszeretetet az állam és az igazságszolgáltatás részéről a cigányok felé?

Figyelt kérdés

OK, hogy van köztük normális is -bár a normális cigányokat sajnos nagyítóval kell keresni- de az már egy elképesztően nonszensz dolog, hogy a primitív, bűnöző életmódú cigányok is ajnározva vannak. Kötelességük semmi, csak "jogaik" az állam és az igazságszolgáltatás részéről. A tisztességes, törvénytisztelő emberek meg ennek szívják a levét. Nem kicsit és nem kevesen, nagyot és sokan. Akár az életükről lehet szó, hiszen a bűnöző cigányok az élősködésen felül szabályosan terrorban tartják embereket. És az ilyen bűnöző cigányok száma csak egyre nő, az ajnározástól pedig egyre inkább vérszemet kapnak. Több ember -aki teheti- részben ezért is menekül ebből az országból, mert ezek egyre inkább élhetetlenné teszik.

Nem provokálni szeretnék, de elképesztően ostoba és naiv birkának tartom az olyan figurákat, akik ezt nem képesek felfogni és belátni. A tények azok tények. Mi lesz ezzel az országgal, ha ez így megy tovább? Már most sem a rózsás helyzetről és a csekély mennyiségű bűnözésről, jó közbiztonságról híres.


ÍRTAM, HOGY A CIGÁNYOK KÖZÖTT VAN NÉHÁNY NORMÁLIS IS! A VÁLASZOKBAN A "RASSZISTA, RASSZIZMUS" SZAVAKAT MÉG CSAK VÉLETLENÜL SEM SZERETNÉM LÁTNI!!! KÍMÉLJENEK, AKIK EZEKET A SZAVAKAT HUJJOGATNÁK, ILLETVE AZÉRT ÓBÉGATNÁNAK, MERT EZT A KÉRDÉST "KI MERTEM ÍRNI"!!! CSAK KOMOLY, KULTURÁLT VÁLASZOKAT SZERETNÉK!!!



2014. febr. 21. 17:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nincs ajnározás. Ezt könnyen belátnád, ha egy-két hétig cserélnél egy (normális)cigánnyal helyet. Nagyon elmérgesedett helyzet van, nem tudom, mi a megoldás, és nem tudom, mi lesz.
2014. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%

Én külföldön élek, és pontosan ez zajlik itt kint is. Csak itt nem cigányok, hanem feketék.

Ugyanolyan népség mint a cigók, akár egymás mellé is állhatnának. Persze köztük is vannak rendesek (ismerek is párat) de a nagy zöme egy semmire kelő, segélyekért kuncsorgó tolvaj banda. A kormány mégsem tesz semmit ellenünk, mert akkor jaj ők a rasszisták.

Csak egy példa:

A kollégám éjszaka arra ébredt, hogy valaki van a lakásban. Lement, és látta, hogy 2 feka srác éppen ki akarják rabolni. Megvédte az otthonát, vagyonát, vagyis nekiment a 2 fekának a saját otthonában. Az egyik elszaladt, a másikat úgy megverte mint a lovat. A felesége közben hívta a rendőrséget. Kapaszkodj meg. A kollégámat is bevitték, testi sértés miatt.. Még ő volt a hibás, hogy a saját otthonában kiállt magáért, a családjáért...

Szóval ez mindenütt jelen van amit írtál csak éppen hol milyen népségről van szó. Magyarországon a cigányok, Angliában, Amerika egyes államaiban a feketék a gond. Svédeknél az arabok jelentik a gondot, ahogy a németeknél is..

2014. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
7%

De.

Amúgy írhatnál te is komolyan és kulturáltan, ami azt jelenti, hogy nem csupa nagybetű a szöveged.

2014. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Dikkmá, nem unnyuk moré csájé.
2014. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
Nemsokára itt lesz tetro mester és elmondja neked a frankót!! Valószínűsítem törölteti is a kérdésed.
2014. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

?

Ki az a tetro mester?

2014. febr. 21. 18:33
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Egy igazi libsi,fajvédő:)))
2014. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem fajvédő, mert csak a saját cigány fajtáját védi.

Sőt, rasszista, mert a magyarokat állandóan vegzálja.

2014. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Én ha leírom az őszinte véleményemet, kitiltanak mint már jó párszor.. :) A cigányság soha nem fog sehova sem beilleszkedni, mindig ezt az életformát fogja követni.. még azokban az államokban is azt csinálják mint nálunk, ahol könnyebben meglehet élni a munkával mint idehaza. Az embereknek elegük van belőlük... és ez már nem változik.
2014. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%
az elsővel mi a probléma, barmok!
2014. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!