Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még ezt az óriási...

Nem unjátok még ezt az óriási majomszeretetet az állam és az igazságszolgáltatás részéről a cigányok felé?

Figyelt kérdés

OK, hogy van köztük normális is -bár a normális cigányokat sajnos nagyítóval kell keresni- de az már egy elképesztően nonszensz dolog, hogy a primitív, bűnöző életmódú cigányok is ajnározva vannak. Kötelességük semmi, csak "jogaik" az állam és az igazságszolgáltatás részéről. A tisztességes, törvénytisztelő emberek meg ennek szívják a levét. Nem kicsit és nem kevesen, nagyot és sokan. Akár az életükről lehet szó, hiszen a bűnöző cigányok az élősködésen felül szabályosan terrorban tartják embereket. És az ilyen bűnöző cigányok száma csak egyre nő, az ajnározástól pedig egyre inkább vérszemet kapnak. Több ember -aki teheti- részben ezért is menekül ebből az országból, mert ezek egyre inkább élhetetlenné teszik.

Nem provokálni szeretnék, de elképesztően ostoba és naiv birkának tartom az olyan figurákat, akik ezt nem képesek felfogni és belátni. A tények azok tények. Mi lesz ezzel az országgal, ha ez így megy tovább? Már most sem a rózsás helyzetről és a csekély mennyiségű bűnözésről, jó közbiztonságról híres.


ÍRTAM, HOGY A CIGÁNYOK KÖZÖTT VAN NÉHÁNY NORMÁLIS IS! A VÁLASZOKBAN A "RASSZISTA, RASSZIZMUS" SZAVAKAT MÉG CSAK VÉLETLENÜL SEM SZERETNÉM LÁTNI!!! KÍMÉLJENEK, AKIK EZEKET A SZAVAKAT HUJJOGATNÁK, ILLETVE AZÉRT ÓBÉGATNÁNAK, MERT EZT A KÉRDÉST "KI MERTEM ÍRNI"!!! CSAK KOMOLY, KULTURÁLT VÁLASZOKAT SZERETNÉK!!!



2014. febr. 21. 17:04
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

w3dzz! Aha, most láttam egy másik kérdésnél, hogy ez a tetro egy válaszoló, ez a neve és ki is írja... így már mindent értek. Nos ő most jelent meg itt, de ha később jönne is, hát állok elébe.

Ami mondani akartam, javarészt úgyis elmondtam. Téged is észrevettelek mint válaszolót, írtad, hogy senki nem mondta, hogy a cigányok között nincs normális, csak az arányokkal van "némi" probléma. Teljesen egyetértek.

Amúgy ha a nagy tetro mester nem is, néhány hasonszőrű azért megjelent. Noha világosan kértem már a kérdésem kiegészítő szövegénél -mely ugyan szókimondó, de teljesen a valóságot lefedő- hogy milyen megnyilvánulásokból nem kérek. Csak azért is idejöttek lökni a vásári kofák kárálásához hasonlítható óbégatást a jogos kérdés és az azt átható teljesen jogos felháborodás miatt, csak azért is elkezdték szajkózni a "rasszista" , "fasiszta" szavakat,amiknek valójában f1ngjuk nincs a valódi jelentéséről. Az agymosásra, emberek butítására specializálódott egyes médiák és egyéb agymosodák a Való Világ, a B kategóriás celebr1bancok mellműtétei és Győzike mutogatása mellett még azzal is tömte a fejüket, hogy aki ebben a országban egy kicsit is szereti a hazáját, élhetőbb közéletet akar, normális igazságszolgáltatást és közbiztonságot, aki ki meri mondani, hogy bár a cigányok között van rendes is, túlnyomó többségük primitív, agresszív, bűnöző életmódú, és pozitív diszkrimináció -szinte már törvényen felüliség- érvényesül velük szemben, ami hatalmas probléma az államnak és a tisztességes embereknek, hisz már most egyes falvakat, városokat, iskolákat tartanak szinte terrorban, és ez a helyzet csak egyre romlik- az már egyből vérmagyar, turbómagyar, a fehér ember felsőbbrendűségét hirdető, minden más népcsoportot alacsonyabb rendűnek tituláló rasszista, idegengyűlölő-fajgyűlölő, horogkeresztes, az embereket, népcsoportokat rasszaik alapján felsőbbrendűbb-alsórendűbb kategóriákba kíméletlenül besoroló, népirtásra, haláltáborokra szomjazó fasiszta hitlerista náci. Ezeket a kifejezéseket innen tanulták be -tudatlan, buta, "egyszerű" emberként be is vették ezt, azonnal végbement a sikeres agymosás- míg én ezekkel a szavakkal történelemkönyvekben találkoztam, és ott ismertem meg a jelentésüket.

Míg én ésszerű érveket és tényeket írtam, ezek a borsóagyúak csak ezeket az agymosodákból -semminemű mérlegelés, gondolkodás nélkül- betanult, igazi jelentésüket még csak nyomokban sem ismerő szavakat szajkózták, rikácsolták össze-vissza, hisz az ilyen agyhalott birkáktól ez már szinte ösztönszerű reflex. És persze én vagyok a rohadt szemét tahó, meg én hőbörgök, csak mert az "Olyan a mosdó mint a törülköző" mondás alapján viszonyultam hozzájuk, miután a határozott kérésem ellenére is leadták nekem a tőlük megszokott primitív, gusztustalan műsorukat. Csak mert merészelek valós problémákról írni, és joggal kívánok igazságot. Erről ennyit.

2014. febr. 27. 17:21
 32/34 yádenyúl ***** válasza:
25%
Kérdező: legyünk már tisztában a kijelentésekkel "egypá" egypár az 2 jelent nálad? Vagy 4-et? Nem egypár normális roma van, hanem nagyon sok! Csak annyira tartózkodtok a romáktól (kicsit jogosan) hogy a normálisakat megse ismeritek, esélyt se adtok rá. És ha meg is ismertek egy olyat, és ha hibázik, akkor már tipikus cigánynak megbízhatatlan cigánynak van elkönyvelve nemdebár? Pedig a magyar emberek is hibáznak, megmántják a barátjaikat, átverik stb, de az nem olyan nagy érvágás mert nem cigányok? Na mind egy...
2014. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 yádenyúl ***** válasza:
41%
Kérdező. Rengeteg náci van magyarországon. Nézd meg Németországot, most egy liberális, befogadó ország, pedig a legnagyobb náci országvolt a világon, a Német, s bár meglehet, hogy a Németek többsége a fülét-farkát behúzza bevándorló kérdésnél, de a náci eszme míg mindig bennük él! És a magyarokban is, ott, legbelül. Hiába, te azt mondod "én nem vagyok rasszista, csak a valóstényeket írom le" igen ezekvalóban a valós tények, de, ne mond már nekem hogy magyarok 80%-a , egy újra ismétlődő náci irtásba nem állna be? Sőt örömmel. Tudod a múltból lehet tanulni, az egyszerű jóindulatú témetekből igazi gyilkológépek lettek. Ha érted mire gondolok. Erről ennyit.
2014. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Én félig cigány vagyok anyám magyar apám cigány mégis anyám hozzá ment apámhoz mert normális volt higgyétek el sokk normális cigány van, én is ismerek sokk olyan cigányt aki egy szál cigiért vagy 1000ft-ért meg verne sokan vannak azok bol is aki csak vára hogy kezébe teremjen a pénz szerintem az ilyeneket jogosan ítéljétek el mint ahogy most is teszitek.
2014. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!