Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire fogtok szavazni? És...

Ti kire fogtok szavazni? És miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 09:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Az Összefogásra fogok szavazni, mert demokratikus, európai államban szeretnék élni, nem egy félázsiai diktatúrában.
2014. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
LMP-re, mert elegem van az elmúlt 20 évből, de nem vagyok nacionalista, nem utálom a cigányokat és zsidókat, és nem támogatom a Jobbik egyéb hülyeségeit sem (EU ellenesség, multi ellenesség, bank ellenesség).
2014. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Liberálisokra, mert nem állnak ki a Nemzeti Importszavazók mellett, nem rontják el a dolgot úgy, mint a Bajnaiék vagy a komcsi Gyurcsányék, nem nyomják a nacionalista populizmust, mint Orbán pártja.
2014. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem a Jobbikra, annyi szent.
2014. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
A Fidesznek adok még egy esélyt, hogy fejezzék be amit elkezdtek. Az ellenzék bohócokból áll azokra nem szavazok.
2014. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Én a nyugalomra szavazok akkor is itthon a barátnőmmel, vagy egy jó kis futásra a Margit-szigeten. Esetleg egy kis tanulásra.
2014. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a Jobbikra vagy a Kalóz Pártra :D

Na, erre varjatok gombot!

2014. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Maydy: Végre valaki. :) Én is Jobbik, és meggyőződésem többen lennénk, ha sok sok fórumot és videót néznének Youtube-on az Ő szájukból és nem máséból:D

Pl. EU ellenességnek is megvan az oka, nem azért mondják mert jól esik, olyat nem mondtak, hogy multi ellenesek, sőt kiemelték, hogy nem a multikkal van a gond alapvetően, hanem amit itt művelnek ( EU-s pénzek nagyrésze náluk landol, bérek pf, magyar termékek hun vannak és amikre rá van írva az se biztos, hogy az, adózni ki fog, magyar boltok há lettek stbstbstb ), bankoknál a devizát nem kell említenem. A cigány és zsidó gyűlölet se igaz természetesen. A cionista zsidókkal van a probléma, ha mint vallás utálnák nem tudom miért lennének zsidó támogatóik:P Izrael világuralomra törése az irritáló... meg amit művel. Nem feltétlen a "zsidók". A cigányok.. hát ha olyan helyen élnél lehet nem szeretnéd őket. Vannak cigány származású Jobbik szavazók is, és nem azért mert a cigányokat utálják, hanem mert egyet értenek abban, hogy a többségük f_asz. És valamit tenni kell ( nem, nem erőszakkal ).

Ha valaki tök mind1 kire szavaz, de azért kíváncsi:

[link]

2014. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 MolotovPunk ***** válasza:
71%
LMP,vagy valamelyik bal oldali pártra.
2014. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
Én is Jobbikra.
2014. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!