Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HAZA NEM ELADÓ MOZGALOM...

A HAZA NEM ELADÓ MOZGALOM PÁRT programja jónak tűnik de vajon megvalósítható?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem tűnik valami jónak.


Meg milyen az, hogy "MOZGALOM PÁRT"?

2014. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1-es tudom hogy megvalósíthatatlan de úgy bele képzeltem magam, hogy megvalósult a program és olyan országban élek, jól éreztem magam abban az országban,pedig nincsen adósaggom az a része nem érint mondjuk az állam adósságot eltörölhetnék
2014. febr. 22. 12:58
 3/21 anonim válasza:
78%

Ki tudja azt így előre megmondani.. Meg kell szavazni őket, aztán majd meglátszik.

Úgy imádom a választásokat. Komolyan, ilyenkor mindenkit elkezd érdekelni Magyarország sorsa és jövője. És ez tök pozitív. Kár, hogy máskor meg nem így van, legalábbis 2 hónapja még nem láttam, hogy bárki ennyire megfeszítette volna magát, hogy tegyük jobbá a helyzetet.

Az a baj, hogy beletörődünk, hogy elfogadjuk a dolgokat. Nade most! Most azt gondolhatnánk, hogy visszavághatunk, elégtételt vehetünk és csak azért is mi mondhatjuk meg, hogy hogyan menjen tovább. És ez elméletben így is van. A gyakorlatban pár hónapig tart a kampányláz, szavazunk, valakit megszavaznak, aztán megy tovább a beletörődés, és hagyjuk, hogy a megszavazott -ha már egyszer ugye megszavazták- intézkedjen, mert neki az biztos jobban megy. Mert tenni ellene mégis mit tudnánk? Mert valóban lehetne jobb is, de hát így sem annyira rossz. Élősködnek rajtunk, kifosztanak, de így is meg lehet élni.. Aha. Igen. Aztán egyszercsak meg már nem.

Az ember nem egy erőszakos élőlény, és ezt sajnos sokan figyelmen kívül hagyják. Ilyenkor, a választásokkor látszik meg igazán hogy mit akarunk. És személy szerint én nem akarok veszekedést, sárdobálást, fegyveres lövöldözést, elszámoltatást, vagyonvisszavételt, halálbüntetést, meg kitudja mi van még a pártprogramokban. Legyen nyugalom, legyen étel, legyen munkahely. Legyen mit csinálni, legyen egy lakás, ahol biztonságban és szép környezetben élhetek én és a családom.

Hogy most ezt melyik párt képes elérni, az egy nagyon nagy zsákbamacska. Egy biztos: félelemből, utálatból és elutasításból jó dolog még nem született és szerintem nem is fog. Válassz, akit akarsz, de ne feledd a hazáról gondoskodni nem csak most kell, hanem a (4) év minden egyes napján.

2014. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Az eddigi utolsó válaszolónál a pont,de azért nem ártana némileg elszámoltatni az elmúlt 24-évért az eddigi vezéreinket,mert azok tőlünk,a választóktól,adófizetöktől lopták el,csalták ki,sikkasztották el a milliárdokat,s ez azért még sem frankó!

Az persze megint más kérdés,hogy az előbbiekben vázoltak okán egyre többen egyre inkább annyira kiábrándultunk a politikából,hogy valójában már az sem érdekel sokakat,hogy megint 4-évig ki fog minket kizsákmányolni-kifosztani,meg megint jól alkalmazott trükkökkel megvezetni,s palimadarat csinálni belőlünk,s eljutunk egy olyan álláspontra,amit te felvázoltál!

Baracsi Attila

2014. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

#1 akkor te nagyon tájékozott lehetsz.


Engem sosem érdekelt a politika nem is ez kapcsán kerültek látóterembe, és még csak nincs is hitelem, mégis jó ideje nyomon követem Kásler Árpád munkásságát. Tavaly igaz felmerült bennem, nem is lenne rossz, ha indulnának, és így is lett, nem lepődtem meg, örültem, hogy mi mindent értek már el eddig 2008 óta.

Ha ezeket is végig vitték, akkor, ha bejutnának mi mindent tudnának még elérni.

És igen a Haza Nem Eladó.

2014. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Pártok nélküli parlamentet akarnak?

Annak hatalmas támogatottsága lenne, úgyhogy szerintem megvalósítható.

A "bizonytalan" választók ilyesmire várnak!

Nagy lesz a hatalmi ellenállás, de ott van hátszélnek a spirituális felébredettség, ami meg akarja dönteni a rendszert, de békésen. akik tevőlegesen az élvonalba állnak, azoknak kemény lesz, de sikerülni fog.

2014. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. febr. 22. 18:19
 8/21 Ozmium42 ***** válasza:
15%
(Rosszul) fizetett hirdetésünket olvasták.
2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Én odáig jutottam a programjában, hogy egyszeri alkalommal mindenkinek eltörlik az adósságát. Ühüm. Tehát akinek van 20 milliós adóssága, annak azt, akinek meg csak 54 forint késedelmi kamat tartozás, annak meg azt. Jó, csak szóljanak mielőtt kormányra kerülnek, csinálok magamnak vagy 100 milliós tartozást.
2014. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nos én már azon vagyok,hogy egyszer végre jó lenne ha valaki rendet tenne itt,és én akár a radikális jobboldalt is megválasztanám,még akkor is,ha az esetleg nem tetszene Európoának!

Európa szerintem meg menjen a jó bödös fenébe,ha még(állítólag)abba is bele akar pofázni,hogy termeszthetek e zöldséget gyümölcsöt házilag,vagy sem!

Nekem is mocsokul kezd abból elegem lenni,hogy itt a mi dolgunkba "mindenki"beleugat,kezdve a kisebbségek helyzetétől,egészen a gazdasági dolgainkig,de nekünk aztán vajmi kevés a szavunk abban a nagy únióban!

ÉS IGEN A HAZA NEM ELADÓ!!!

És ha ez valakinek nem tetszik,az kérem menjen el innen!

MAGYARORSZÁG AZ MAGYARORSZÁG,s ha van akit ez zavar,akkor kérem tisztelettel,ahogy anno GYF-is mondta,el lehet menni!

És igen. a haza az nem eladó,mert már éppen eleget vettek már el tőlünk ahhoz,hogy még akár azoknakmis akik(elvileg használatra)venni akarnak itt bármit,azoknak is ellent mondjunk,mert kérdem én,egy mai Magyarországi magyar vehet e földet-ingatlant,pl: Erdélybe,vagy a Délvidéken,vagy a Felvidéken?

Ugye hogy nem!

Nos akkor egy román,vagy osztrák,szlovák,német,horvát,szerb,orosz,cseh,olasz,vagy akárki,az miért vehessen,ha még csak ide sem akar áttelepedni?

És még valami,az hogy a szomszédois országbéliek(valószínűleg)nem az ottani magyarok szabadon vehetnek itt földet,az azzal a veszéllyel is járhat,hogy idővel a területet is követelhetik,azzal az indokkal,hogy ott földvagyonuk van,s esetleg megint pár ezer négyzet kilométerrel csökkenhet a mai Magyarország területe,esetleg,még akár a teljes terület is idegen tulajdonba kerülhet. Ezt akarjátok?

ÉN ANNAK ÖRÜLNÉK,HA A JOBBIK,ÉS A HAZA NEM ELADÓ MOZGALOM(PÁRTTÁ ALAKULVA)KOALÍCIÓRA LÉPVE KORMÁNYT ALAKÍTANA,S EHHEZ A FORMÁCIÓHOZ CSATLAKOZNI TUDNA A MIÉP-KISGAZDAPÁRT-KOALÍCIÓ!!!

És ha esetleg sokat kekeckednének velünk,akkor megfontolandó,kiírnának egy népszavazást hazánk EU-tagságáról,hogy a továbbiakban kívánunk e tagja maradni ennek a "vicc-szövetségnek!"

Baracsi Attila

2014. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!