Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány Ferenc ezen videójáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=r12xgczSO24


Mi a véleményetek? Mennyire van igaza? Mennyire hazudik?


Az Orbán verziót már ismerjük.



2014. febr. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mintha nem is egy felnőtt ember lenne úgy viselkedik utóbbi időben. :D Azt hiszem agyára ment az Orbánozás. Egyébként, hogy válaszoljak a kérdésre, Gyurcsány akkor is hazudik mikor a nevét írja le.
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mintha Orbán igazmondó lenne.... :D
2014. febr. 26. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Egy percet bírtam belőle. Azt ugye tudod, hogy ez az ember papíros elmebeteg? Nem biztos, hogy van értelme olyan videókat nézni, amiben a pattintottkőnél bonyolultabb dolgokról alkot véleményt.


A legnagyobb gáz az az, hogy még el is hiszi magáról, hogy valaki. Vagyona a neje miatt van, politikai szerepe a neje rokonai miatt van, gyakorlatilag az Armani ing, amit visel, sem a sajátja. Még ha a nevén is van.

2014. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Bagoly mondja verébnek :P


Van bőr a képén ! Egyik sem jobb, de én még mindíg kézzel fogható stadionra költenék, mint szórnám a pénzt olyan vizit díjra, aminek a beszedése drágább, mint maga az abból befolyó összeg :P

2014. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én eleve meg sem nézem mert nem vagyok kíváncsi arra az elmeroggyantra.


Amúgy meg egyik verzióját sem hiszem el.

2014. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaza van, de ő se jobb.
2014. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 whiskeys válasza:
Fletó hazug ember nagyon
2014. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A filmben a stadion tényleg épül. Többszörös áron, ahogy a közpénzekből szokás. Mindezt hiába mondja Gyurcsány, attól még tény.
2014. márc. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!