Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne lezárni ezt a...

Hogyan lehetne lezárni ezt a mókuskereket?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom,de most komolyan,hogy elhagyom ezt a korrupt,mocskos kapitalista rendszer társadalmat,és olyan helyen telepszek le,ez lehet külföld,ahol alig laknak emberek,nincsenek tolvaj kormányok,nincsen dézsma.

Nem kell tv,internet,telefon, csak maga a természet legyen.

Ötletek?



#kitörés #dolgoz mocsok kapitalista saját magadnak #gürcölj 12 órát naponta havi 90000 ért
2014. febr. 27. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lakatlan sziget van a Csendes-óceánon.
2014. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kilépni önmagadból. Az ember társas lény, és szüksége van másokra, néha egy szóért, néha a másik gondolatáért, néha egy termékért.

Ma nem lehetsz önellátó, egyrészt nem adottak a feltételek, másrészt ez óriási visszalépés.

Azt szokták mondani, ha egy probléma zavar, állj az élére. Itt: zárd le a mókuskereket! Ne egyedül, mert az lehetetlen. De hidd el, sokan akarják lezárni. A korruptsághoz mindig két ember kell. A zsiványsághoz is. Egy aki teszi, egy aki elviseli. Miért viselnéd el? Keress társakat, és légy te az erősebb. Mert a természetben mindent az erő dönt el. Kizárólag az ember képes ezen túlemelkedni, persze alul is. Mi az előbbi választjuk, és nem engedjük az utóbbit érvényesülni.

2014. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult ez cserélj egy hajléktalannal. Add neki mindened te meg élj szabadon a természetben. Ja hogy ez nem tetszik akkor meg ne írkálj ilyen badarságokat.
2014. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Nem olyan bonyolult ez cserélj egy hajléktalannal"

Hát én nem egészen erre gondoltam,eladnám minden ingóságomat és új életet kezdeni,ahol nincs ennyi mocsok kizsákmányoló pénzéhes féreg.

Saját magam termelném meg ami nekem kell,ilyesmire gondoltam,nem pedig arra,hogy most magunkba zuhannyunk és egy sarkon üldogélve tengődjünk.

2014. febr. 27. 16:41
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, a Discovery műsorában is láttam ilyen embereket,ők pl,Alaszkában éltek egy kis csoportban és boldogok voltak.
2014. febr. 27. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Tibetbe is elmehetsz szerzetesnek.

Ott nem lesz ilyen gondod.

2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tibetben sok próbát kellene kiálnom,és a korom már ezt nem engedné meg,hogy végigcsináljam.


Amúgy siralmas az,hogy az emberek többsége az egész életét feláldozza pénzéhes mocskoknak,szabadidejét,családját,holott élhetne szabadon is.

2014. febr. 27. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy csendes-óceáni lakatlan szigeten már én is gondolkodtam. :D
2014. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Egy csendes-óceáni lakatlan szigeten már én is gondolkodtam. :D"


Sajnos és szomorú,hogy beléd is bele van kódólva az,hogy rabszolgálj,behódolj azoknak akiknek milliárdjai vannak.

A tőzsde azt mondja,haladj mindíg a trendel,de ez nem a mi egyszerű emberek trendje,hanem a minket kizsákmányolóké.

2014. febr. 27. 17:15
 10/11 A kérdező kommentje:
A minap megkérdeztem egy 80 éves mozgáskorlátozott nénit,beszélgettünk erről-arról,hogy érdemes volt megszületni? Erre lehajtotta a fejét és nem szólt semmit,közben én mondtam neki,hogy életünk több mint felét más szolgálatába állítjuk,csak a mások milliárdjainak a szaporításán munkálkodunk és ezt havi éhbérért tesszük,nem lett volna jobb,ha önállóan elkezdett volna egy új életet? Válasz:DE.
2014. febr. 27. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!