Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még szeptemberben szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szeptemberben szakítottunk, én még nem teljesen tudtam lezárni magamban, mai napig rossz látni,29. én lennénk egy évesek szeretném felkeresni, vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés

Gondoltam írok neki egy smst, hogy emlékszel tavaly ilyenkor mi volt vagy nemtudom, valahogy emlékeztetni, ő már úgy gondolom lezárt de nem tudom pontosan, mivel már november óta nem beszélünk. Sajnos a szakítás után még voltak összejárkálások pár hétig, utána meg kemény viták, de úgy érzem én még mindig őt szeretem. Szerintetek hülyeség lenne vagy nem?

20/f


2014. jan. 27. 00:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy szerintetek mit kéne tennem? hagyjam az egészet a fenébe? igen mindenki ezt mondja de nem megy...
2014. jan. 27. 00:15
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember óta??? Már én magam is túltettem magam a november végin... de szeptemberit? Ember felejtsd már el a fenébe!

20/f

2014. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja hát nagy gáz az egész nekem ne mondd :D de az a baj senki mást nem találok, vagy lehet nem is akarok... rettenet, lehet csak a múltat akarom újra és nem is a személyét? ki tudja...
2014. jan. 27. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Menj el szórakozni... Ne itt lógj és keseregj miatta.

Ne írj, mitől lenne jobb? Hmm? :)

2014. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed elmondhatod neki batran az érzéseidet akkor lesz esélyed arra h tud van e még remény vagy sem,te is meg könnyebbülsz legalább felesleges tartani ettől..viszont ha nő vagy nem is figyeltem akkor vigyazz ne h kihasználás legyen belőle...ha szeret akkor vmi féle tűz van irántad amit intuiciókból lehet megítélni sok szerencsét...:)
2014. jan. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azt gondolom ő már nem igazán érez irántam semmit, szánalmassá meg nem akarok válni... hagynom kéne a fenébe én is tudom, csak van hogy eszembe jut és rettentő rossz érzés lesz bennem, és vissza akarom csinálni az egészet...
2014. jan. 27. 00:33
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

ugyanígy vagyok, csak augusztussal :(

szép lassan ugyan, de múlik

2014. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En is augusztusi vagyok nincs nap hogy ne gondoljak ra vagy almodnek rola. Nekem roszabb a helyzetem mert eleg durvan megalazott ennek ellenere szeretem meg mindig :(
2014. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel. De ne olyan szovegge, h emlékszel, mi volt egy éve? csak olyan szimplán kezdj vele beszélgetni. Szia, mizu?...ilyenek... s látod, h van e kedve veled beszélgetni vagy nincs....s csak utána tereld a témát ilyen dolgokra, h mit érzel. Ne rohand le rogton. Te szakítottál? vagy O? Én az egyik kapcsolatomban velem szakítottak, de én egy hónap után kerestem. Szimpla baráti tali, beszélgetés, s újra osszejottunk. De sajnos vége lett megint.... 20/L
2014. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeptember óta nem jutott eszébe az illetőnek,hogy mindezt helyre lehetne még hozni,csak neked.Ez azért már egy jel.Annak a jele,hogy hagynod kéne a fenébe,elvégre feleslegesen szenvedsz egy olyan személy miatt,aki gyakorlatilag meg sem érdemli.Hiszen ha hozzád illő volna és még szeretne is annyira,mint te őt,akkor most is melletted lenne.Ebbe gondolj bele.
2014. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!