Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak hogy oldják fel...

A baloldaliak hogy oldják fel az egyik ellentmondást, amibe keveredtek?

Figyelt kérdés
Nem a pártok vezetőinek a furcsaságait tárgyalnám, hanem magukat a szavazókat. Az ellentmondás az lenne, hogy a baloldaliak többségének elege van a cigányokból és nem szeretnének muszlimokkal találkozni, de mégis az MSZP-t és az EU-t éltetik, amely mindig hason csúszik a két kisebbség előtt.
2014. febr. 27. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Jobboldalra is ugyanígy igaz ez.


Amúgy azért rájuk szavaznak még mindig, mert a fél ország nyugger és/vagy "nem tudja megnyitni az internetet", ezért nem szerez tudomást a többi pártról, mert azok meg annyira nyomik, hogy nem képesek magukat reklámozni tv-ben, ahhoz meg támogatókat szerezni, hogy legyen pénz is hozzá.


Ez van. Ezen csak az segíthet, ha az emberek kezdenek kutakodni az interneten, mert máshol nem lehet rájuk találni.

2014. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

" a baloldaliak többségének elege van a cigányokból és nem szeretnének muszlimokkal találkozni"


Forrás? Vagy már megint csak agyatlanul provokálsz, Bizyke? Inkább gyűjts egy prostira és dugj végre egyet.

2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

A balliberók tömve vannak ellentmondásokkal, és egyiket se óhajtják megmagyarázni...


Például, harsogják itt a liberalizmust, a véleményszabadságot "védelmezik" hájfejükből buhogva, de abban a pillanatban, hogy valaki nem az ő lózungjaikat mantrázza, egyből "nácirasszistatrappistatarisznyarák" meg "gyűlöledbeszéd,tíccsukbe"...


Ez még egy viszonylag szolid önellentmondás, de amint szóbakerül, a szabadság bajnokai ott is vakaróznak, ahol nem viszket. Ezért mondom, nem lehet a baloldalt komolyan venni.

2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
A turbókák tényleg komolyan nem tudják értelmezni, hogy a liberalizmus annyit takar, hogy "Mindent szabad addig, amíg másnak nem ártasz vele"? Ennyire bonyolult lenne ez az egy mondat?
2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Válaszok helyett miért személyeskedést és mellébeszélést kapok ?
2014. febr. 27. 19:32
 6/14 Dick Esmen ***** válasza:
6%
Mármint a liberálisokról beszélsz?
2014. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Off: A liberalizmust teljesen félreértelmezitek, a liberalizmus a konzervativizmus ellentéte és nem a "Mindent szabad addig, amíg másnak nem ártasz vele" elv szinonimája. A konzervativizmus is alapból "tudja" ezt a "Mindent szabad addig, amíg másnak nem ártasz vele" elvet.


Forrás az állítással kapcsolatban:


1.:


[link]


2.: elég körülnézni itt ebben a kategóriában. Jó sok olyan ember van itt, aki szidja a cigányokat, nem kér a muszlimokból, az európai/nyugati kultúra a mániája, de mégis MSZP/EU éltető


3.: Én ismerek pár idős Gyurcsány meg MSZP szimpatizánst. Úgy utálják a cigányokat, hogy ...ahogy ők mondják "meg tudnám őket fúújtani". Ennek ellenére olyanokra szavaznak, akik hajbókolnak a jogaik előtt, meg "én is cigány vagyok táblát" akasztanak a nyakukba. Nem értem a logikát bennük.

2014. febr. 27. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Keretek közé szorítasz mindent. Amiket leírtál azok abszolút, de nem ellentmondások. Mi az, hogy EU éljenző? Ez egy provokatív kifejezés. Olyan ember már nem is lehet aki egyszerűen látja, hogy az EU rengeteg kaput nyit meg egy ember előtt? Ebből következtethető, hogy durván sarkítasz.


Az egésznek semmi értelme, ne várj értelmes válaszokat valótlan, provokatív állításokat tartalmazó kérdésre.

Ha pedig csak team társaid válaszait fogadod el amelyek megerősítik a hülyeséged akkor gratula.

2014. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az a kérdés nem provokatív, amelyben mentálisan sérültnek minősítitek a Fideszeseket vagy a Jobbikosokat ? Ez a kérdés mi miatt számít provokatívnak ? A kisebbségek okozta gondokról nem lehet beszélni ?


A szabad utazáshoz nem kell átvenni az egész EU-t, elég csak 1-2 dolgot átvenni.


Mik a valótlan állítások ? Az miért van, hogy ti a GYIK néhány felhasználójára és manipulatívan összevágott felvételekre alapozott, Jobbikról szóló állításotok "komoly és valós", míg ha jobboldaliak akár a GYIK felhasználóira, akár a valóságra alapozzák állításaikat, akkor is kapják a "provokatív/hazug/komolytalan" jelzőket ?

2014. febr. 27. 20:10
 10/14 anonim ***** válasza:
11%

Provokatív, és? Nem én tettem fel, ugyan úgy primitívnek tartom az adott illetőt aki képes egy hasonló kaliberű kérdést megfogalmazni szemléletmódtól függetlenül.


A kérdés önmagában provokatív:

"A baloldaliak hogy oldják fel az egyik ellentmondást, amibe keveredtek?"

Mi alapján szűröd azt le, hogy ellentmondásba keveredtek?

Mi az, hogy baloldaliak?

Erre mondtam, hogy durván keretek közé szorítasz mindent.


A kisebbség okozta gondokról egy szót sem írtál.


Az egész kérdés alapja és a kisebb általad összeeszkábált részei.


Én alapjáraton semmit nem veszek komolyan ezen az oldalon és főleg nem itt a politikai témákban.

2014. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!