Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ateisták-azaz például a...

Az ateisták-azaz például a baloldaliak többsége- megtartja a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Csak mert nem tartom jogosnak, hogyha nem hisznek Istenben, attól még megünnepeljék.

#ateista karácsony
2013. dec. 13. 14:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Ateista vagyok.

Nem istent ünneplem (igen,direkt a kisbetű),hanem a szeretet ünnepét, a családot.


Kötekedj.

2013. dec. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok,lemaradt:

hozzáteszem,nem vagyok semmilyen politikai párt támogatója, mind ugyanolyan

2013. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon bízom abban, hogy a karácsony nemcsak az ateisták, de a hívők körében IS a szeretet ünnepe elsősorban, és nem valami, papok által kitalált egyházi ünnep!!!!
2013. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem vallási ünnep ez már a legtöbb embernek. Szóval igen, megtartják és egy cseppet sem törődnek közben a vallással. Te mész majd a misére vagy az istentiszteletre karácsonykor?
2013. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen, megyek misére. Szerintem meg igenis Jézust ünnepeljük karácsonykor.
2013. dec. 13. 14:55
 6/44 anonim ***** válasza:
85%
Az meg, hogy te mit tartasz jogosnak, nem érdekel senkit, barátom! Ezt jobb ha mér most megtanulod!
2013. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
71%

Én meg Batmant ünneplem karácsonykor.

Ő is van olyan valós mint gézus.

2013. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Senkit nem akartam megbántani, csak azt hangsúlyoztam, hogy ez eredetileg Jézus születésének ünnepe lett volna( és remélem még valamennyire ma is az), és arra gondoltam, hogy kicsit ironikus ateistáknak megtartani.
2013. dec. 13. 14:59
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

A karácsony eleve egy kereszténységbe kanonizált téli napforduló-ünnep, a karácsonyfa állítás pedig német eredetű szokás. Még az ünnep neve sem keresztény eredetű. Szóval hol a probléma?


Neked adott egy vallásos jelentése, nekem adott egy valláson kívüli jelentése, valakiknek meg csak egy giccsbe burkolt kereskedelmi ünnep.

2013. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
18%
nem ünneplem egyik szekta marhaságát sem.
2013. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!