Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak hogy oldják fel...

A baloldaliak hogy oldják fel az egyik ellentmondást, amibe keveredtek?

Figyelt kérdés
Nem a pártok vezetőinek a furcsaságait tárgyalnám, hanem magukat a szavazókat. Az ellentmondás az lenne, hogy a baloldaliak többségének elege van a cigányokból és nem szeretnének muszlimokkal találkozni, de mégis az MSZP-t és az EU-t éltetik, amely mindig hason csúszik a két kisebbség előtt.
2014. febr. 27. 18:56
1 2
 11/14 rajcziz ***** válasza:
Nem tudom, kedves kérdező, te hogy vagy vele, de én még nem találtam olyan pártot, amelynek teljes programjával egyetértek. Csak tudod az ember felállít magában egy fontossági sorrendet, és az alapján megy választani. Ugyanígy megy ez a baloldalon és a jobboldalon.
2014. febr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem oldják fel, mert nem is tudják. A fából vaskarika esete. A #3 válaszadó remekül leírta a lényeget, zöld pacsit kapott!!!!


Ha felvetődik ezt a kérdés, olyankor többnyire kvaanyáznak, próbálják "megmagyarázni" hogy áááá azt ők nem is úgy gondolták, vagy ujjal mutogatva próbálnak terelni az "ellenséges" táborra, hogy de a széljobberek/nácik ilyenek meg olyanok. Szánalmas érvképtelen önbohócok.

2017. jún. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A #12 válaszadónak van igaza. Ha akarnák se tudnák feloldani, az egész ideológiájuk egy önellentmondásra épül, szóval a legkevésbé se lehet őket komolyan venni.

Normális érvet eddig egytől se hallottam, csak szardobálást, rasszistázást, ajvékolást. Érdemi vitában 2 percig se bírnák.

2018. jan. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A pártok vezetői alapból fel se akarják oldani, ezért is nem is merül fel plenáris üléseken soha ez a téma. Ha egy vitában mégis felmerülne, elkezdenének ujjal mutogatni, hogy a Fidesz, az EU, a Soros, az Érmelléki Kuglófember...ott is vakaróznának, ahol nem viszket. Ezek után mit vársz a szavazóiktól, akik jórészének még saját gondolata sincs, csak az általa kinyalt seggű felsővezetőik lózungjait tudják szajkózni?


A buckalakókat és a "migrácsokat" mellesleg jellemzően a libbant ostobák pátyolják, esetükben nem kell csodálkozni, magyarellenesek, kozmopoliták, vagy csak simán húgyagyú idióták.


Meggyőződéses szavazója elenyésző számú van a ballib pártoknak, a legtöbbje egyszerűen utálja a Viktátort, és azt képzeli, hogy azzal hogy az emeszpére vagy a "Lehet más a rókára" szavaz, majd jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól keresztbe tesz neki :DDDDDDDD a hős :DDDDDDDDDDDDD

2018. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!