Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szegény Hofi ma élne, mit...

Ha szegény Hofi ma élne, mit mondana?

Figyelt kérdés
Erre a mocsokra, ami ebben az országban van..
2014. febr. 28. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Dögöljek meg ha értem!"

"De ne félj anyósom az tudja...!" :))))

2014. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt. De a mai stílusban.
2014. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Az igazságból elveszett az i"

"Én vagyok a magyar gazdaság,azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék"

"Az országnak nem most lett rossz, Neeem. Most vették észre!"

2014. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit engednének neki.
2014. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hofi világi nagy komcsi volt, jóban is volt ott mindenkivel, közös vadászgatások, miegymás... pontosan ezért viccelhetett velük.
2014. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmit mert képernyőre se engednék. Hofi ma legfeljebb az ATV szerepelhetne. A közszolgálatiba esélyes se lenne bekerülni. Nem felelne meg a származása/vallása.
2014. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem felelne meg a származása/vallása."


Talán azért, mert csak egy másik rezsim igényeinek felelt meg azért szerepelhetet. Más aki kritizálta a rendszert, azt elvitte a fekete autó vagy ellehetelenítették.


Származása ?



A rendszerváltás után csak ő zsidózhatott


Volt egy vicce:


Mik azok a madarak az SZDSZ címerében ?


-Kóhn, Grünn, Weisz


Miért van az MSZP címerében a szegfű ?

-Mert a fűhőz sarló kell, a szeghez meg kalapács



Ő és az MSZP soha nem volt baloldali, csak a saját diktatúrájukat tudták idealizállni.


Másodikos kormoban én is viccesnek tartottam, hogy a posta csak a náthát terjeszti, de szerencsére azóta felnöttem.


A mostani megfelelője Fábry ő sem vicces, de legalább hisz a demokráciában.

2014. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"[Hofi] mostani megfelelője Fábry ő sem vicces, de legalább hisz a demokráciában"


- Ez egy óriási tévedés! Hofinak nagyon jó humora volt, Fábrynak csak az egoja nagy. Hofi - akármilyen politikai meggyőződéssel is rendelkezett, akárki is volt a haverja - élesen viccelődött bárkin. Fábry meg csak a "ballibeket" szidta, a jobboldalra soha. Persze lehet, hogy nagyon tévedek, néhány adását láttam csak akkor (még nem is volt annyira durva), de annyira unalmas, egysíkú, közönséges volt, hogy többet nem néztem, csak másoktól hallottam róla.

Fábryt Hofihoz hasonlítani kb. olyan, mint egy lyukas szétrohadt Trabantot egy legújabb típusú Ferrarihoz.

2014. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hofi mit mondana? A csapban víz van! De nem jön ki az istennek se. Erre ezt mondta.

Kultúra itt van. Meg jó szemlélet. Csak sehogy se látszik. Na ezt kell megoldani. Nem kell ide a kultúra meg jó szemlélet máshonnan. Innen kell elővenni, csak érteni kell, hogyan.

2014. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!