Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem vezeti...

Magyarország miért nem vezeti be a címeres zászlót?

Figyelt kérdés

erre az angyalosra gondolok, de lehetne sima cimeres is.


[link]



2014. márc. 2. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Minek? A zászló az zászló, a címer meg címer,miért kell össze vonni?Micsurin unokája vagy?
2014. márc. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy néz ez ki? Kis angyalok a zászlón, mi vagyunk mi? Jó h nem még a mikulást rakjuk rá.
2014. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek, ennyi erővel mikulást is tehetnénk rá.


Lassan a korona is idejét múlt a címeren, nem hogy angyalok a zászlón. 2014 van.

2014. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen a korona is elég ideje múlt és most ne jöjjön pár szélsőjobber h szent korona meg a magyar nemzetet gyalázzuk mert oké szép korona, magyarok jelképe meg minden de már lassan 100 éve nincs királyunk. Egyszerűen elavult.
2014. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A címer nekem még oké, de vallási szimbólumokat ne rakjunk már rá légyszíves...
2014. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a fos helyzetben a címeres zászló a legnagyobb gondod? Irigyellek!
2014. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balasa Bence ***** válasza:

Az előttem írtak közül egy aki a kérdéssel foglalkozik, egy pedig a gazdasággal, a többi csak folyatja a nyálát értelem nélkül.



Én támogatnám a címer felvételét a zászló közepére, így nem kevernék össze az amcsik az olasz zászlóval, és ugyan ilyen zászló volt a Horthy-korszak idején is, ami egy békés időszak volt a két világháború között.

2021. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!