Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ilyen...

A liberálisok miért ilyen furcsán viselkednek?

Figyelt kérdés

Nekem van liberális ismerősöm, aki szónokol a jogvédelemről, egyenlőségről, de mikor megkértem, őszintén válaszoljon a "Házvásárláskor számít nálad a döntésben, hogy laknak e a környéken romák? kérdésre, bevallotta, ő sem venne házat cigányok lakta környéken. Eddig ér az ő liberalizmusuk.


Miért védik ők a cigányokat, amikor valójában ők sem szeretik őket ?


2014. márc. 2. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%

#8


Nem a liberálisok felelősek azért hogy afrikában ilyen szinten élnek ezek, hanem az a baj hogy a fene nagy liberalizmusnak köszönhetően annyira megenyhültek a bevándorlási törvények hogy szabadon engedik be ezeket, és ha ilyen tempóban lepi el európát ez a fertő akkor előbb utóbb eltűnik a fehér ember.Elég megnézni Párizst vagy Marseille-t.

2014. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%

8.

A képek nem Afrikában készültek, hanem Európában :D

A liberalizmus miatt egész Európa olyan lesz, mint a képeken.


Ezért írtam, hogy a liberálisok olyan Európát akarnak, a nem liberálisok meg más milyet.

2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
tetro: Na és az milyen hogy aki nem liberális vagy ahhoz közeli eszméket követ, az egyből egy rásszistáfásisztá szélsőjobbos agyhalott kocsmatöltelék?
2014. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jajj, de hogy tűnik el. Igen vannak most jelenleg demográfiai problémák, de ezt nem a bevándorlók okozzák hanem az h nem születik elég gyerek. Nem tom mi a gond egyébként a bevándorlókkal fogadják csak befele őket az angolok meg franciák mikor meg 200 évig gyarmatként tekintettek az országukra.
2014. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Hát mondjuk én nagyon ritkán olvasom és hallom azt h vkit le büdös náciznának, sokkal többször fordul elő a mocskos libsi bolsi és egyéb szavakkal való dobálózás.
2014. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 tetro ***** válasza:

14.50

az ugyanolyan korlátolt, de ez most hogyan is jött ide?

2014. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Shai-Hulud ***** válasza:

"előbb utóbb eltűnik a fehér ember.Elég megnézni Párizst vagy Marseille-t."

Mondjuk Marseille-ben nagyon régen jártam, de Párizsban pár éven belül többször is, és határozottan cáfolom az állításodat. Sokkal-sokkal több a fehér ember, mint a színesbőrű, egyáltalán nem úgy néznek ki a fehér párizsiak, hogy el akarnának tűnni. :)


Pedro

2014. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Remélem minden fehér kipusztul


Gipsy Power

2014. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

Megtudtuk legalább, hogy a nem liberálisok elintéznék nekünk, hogy 2-3000 méterrel megugorjon az átlagos tengerszint feletti magasság. Kircsi! Begyűrjünk alánk Románia földjét, vagy átvállaljuk Nápolytól a Föld szeméttelepe szerepét?


A kérdésre rátérve vannak mindenféle emberek között, képmutatóak és őszinték a liberálisnak mondott zászlótömeg alatt. Ahogy bármilyen más eszme követőire is igaz ez.


Hogy az ellenkező oldal esetleges álszentségéről is meggyőződj is meggyőződjél, menj egy Kárpátia vagy bármilyen nemzeti mulatóst játszó együttes performanszára. És az ottani visszafogott külsejű, a kulturált szórakozás fogalmát maximálisan kimerítő fiatalokat intejúvold meg arról, elsősorban a szebbik nem tagjait, vajon hogy képzelik el a jövőbeli életüket a társadalom hasznos tagjaként és vesd össze az általuk preferált értékrend által hirdetett elvekkel. Tudod a hagyományos családmodell, a(keresztyén) hit szerepe a nevelésben etc...

2014. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

az egyenlőség, nem zárja ki, h valakit ne szeressünk.


A liberalizmus lényege így foglalható össze:

"addig tart az én szabadságom, amíg nem sértem(korlátozom) vele más szabadságát"


Ezt próbáld meg megérteni, és rögtön meg lesz a válasz a kérdésedre!

2014. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!