Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ilyen...

A liberálisok miért ilyen furcsán viselkednek?

Figyelt kérdés

Nekem van liberális ismerősöm, aki szónokol a jogvédelemről, egyenlőségről, de mikor megkértem, őszintén válaszoljon a "Házvásárláskor számít nálad a döntésben, hogy laknak e a környéken romák? kérdésre, bevallotta, ő sem venne házat cigányok lakta környéken. Eddig ér az ő liberalizmusuk.


Miért védik ők a cigányokat, amikor valójában ők sem szeretik őket ?


2014. márc. 2. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom én sem megérteni, mert a legtöbb liberális emberre tényleg igaz ez, de más példákat is lehetne mondani.

Vagy képmutató, vagy skizofrén a legtöbb, mással nem tudom magyarázni.

2014. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
De nem bírod felfogni h a liberalizmus nem a cigány védésről szól, hanem az egyenlőségről. A barátod ha azért nem költözne vki mellé mert cigány, de nem is ismeri igazából akkor ő nem liberális. Egy cigány telepre nem költöznék be én se, de nem azért mert cigányok élnek ott hanem mert ha megnézel egy ilyen telepet látod h milyen körülmények vannak ott, de ilyen körülmények között magyarok között se élnék. Egy normális helyen pedig ha élne egy cigány és mellé lehetne költözni és látom h minden rendbe akkor simán oda mennék. Ha vki olyan szomszéd h nem lehet mellette élni az lehet cigány, nem cigány vagy akármi akkor se költöznék oda, vagy ha már oda sikerült megpróbálnánk minél hamarabb máshova költözni.
2014. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

#2


Magyarán mondva a magukat liberálisnak nevező emberek egy nagy része azt se tudja miről beszél, de fröcsögni azt nagyon tudnak, legalábbis itt az interneten.

2014. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

A liberálisok nagy része Stockholm szindrómás, de nem veszik észre.

Nagyon naiv emberek.


Például megkérdezi egy liberálistól, egy cigány, az utcán, hogy mennyi idő?

A kis naiv libsi előveszi a telefonját és megmondja, viszont a purdé hirtelen kikapja a telefont a kezéből és elszalad.

Megéri?Ja, a Samsungnak vagy a HTC-nek megéri, mert a kis naiv libsi vehet új telefont.


Egy nem liberális meg elvből elő sem veszi a telefonját, meg sem áll, amikor egy purdé kérdi tőle az időt, mert már ismerő őket.

A nem liberális egy ilyen eset után nem fogja gazdagítani a Samsungot vagy a HTC-t.


A liberálisok szerint a naivitás teljesen normális dolog.

Végül is miért ne lehetne a piranha halak közé beugrani?

Hisz lehet 10-ből 1 nem akarja leenni a húst a csontjaidról.

2014. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

#4


Tökéletesen leírtad.A szomorú az hogy miután meglopta őket egy cigány, még akkor is előveszik legközelebb is azt a telefont, mert hogy jaj egyszer bárkivel megeshet hogy meglopja a cigány, és attól a cigányok még véletlenül se egy naplopó, bűnöző, moslék népség.Na persze vannak olyanok akik ilyen tapasztalatszerzések során lesznek liberálisból értelmes, és elővigyázatos emberek, de van egy menthetetlen réteg aki az se érdekelné ha agyba főbe vernék az általa imádott cigányok, csak mert nem ad nekik 2 szál cigit, vagy egy kis aprót.

2014. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Miért a szélsőjobber gondolkodás értelmesebb?? Ott még durvább dolgokat is fellehet hozni.
2014. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

A liberálisok ilyesmi Európát akarnak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A nem liberálisok meg ilyet:

[link]

[link]


Vajon ki az értelmesebb?


Az első csoport képeken levő dolgokért mind a liberálisok, liberlaizmus a felelős.

2014. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó nagyon vicces vagy :D

Azért a liberálisok a felelősek mert Afrikába így élnek? mert bizony az egyik kép biztos h afrikai.

2014. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 tetro ***** válasza:
70%

Szerintem sok mindent félreértetek. Persze lépjünk túl azon, hogy ebben az országban, aki nem jobboldali az eleve csak libsi lehet, mert semleges az nem létezhet...

Itt nem a cigányok védelméről van szó. Hanem egyszerűen az elv maga. Ítélkezel egy másik számodra teljesen ismeretlen egyén felett a nélkül, hogy ismernéd vagy sem. Hiszen ezzel azt gondolod, hogy ő nálad eleve kevesebbet ér. És aki azt mondja, hogy ez nem így van, az nem biztos, hogy a harmadik felet védi, lehet csak a te gondolkodásod abszurditásával nem ért egyet. És ennek ellenére se biztos, hogy beköltözne egy putrinegyedbe. Én ebben nem érzek semmilyen ellenmondást.

2014. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetro ***** válasza:
69%

14.36

szóval a liberálisok szegénységet és tüntetéseket akarnak, a nem liberálisok pedig alpesi falvacskákat? téged se az eszedért szeret anyukád...

2014. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!