Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért ilyen...

A liberálisok miért ilyen furcsán viselkednek?

Figyelt kérdés

Nekem van liberális ismerősöm, aki szónokol a jogvédelemről, egyenlőségről, de mikor megkértem, őszintén válaszoljon a "Házvásárláskor számít nálad a döntésben, hogy laknak e a környéken romák? kérdésre, bevallotta, ő sem venne házat cigányok lakta környéken. Eddig ér az ő liberalizmusuk.


Miért védik ők a cigányokat, amikor valójában ők sem szeretik őket ?


2014. márc. 2. 14:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Putriban én se laknék, de ez nem rassztól függ.
2014. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 B.Ági ***** válasza:

Nem tudom felfogni, hogy az a néhány szuper gazdag cigányember /mert ilyen is van/ miért nem mutat példát a cigányok támogatásával? Pl. befogadhatnának a villájukba egy 8-10 gyerekes munkanélküli családot a rokonságával együtt?

Vagy miért nem alakítanak ki számukra vállalkozásokat, amiket ők szponzorálnának?

Ők nem tesznek semmit a cigányság felemeléséért,nem állnak a cigányságot segítők élére, de tőlünk nem cigányoktól elvárják, hogy a befizetett adónkból támogassuk őket!

Érdekes, nem?

2014. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A jogegyenlőség védelme nem egyenlő a szeretettel és attól még van esze az embernek csak mert liberális.

Semmi ellentmondás nincs ebben, én se költöznék cigány lakta környékre.

2014. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Teljesen értelmetlennek tartom a kérdést is, a vitát is olyan emberekkel, akik a liberalizmust szitokszóként használják.

Azt a fajta jobber mentalitást pedig elítélőnek tartom, ahol a másik emberről az alapján mondok véleményt, hogy melyik kaszthoz sorolom be. Mert épp ez a rasszizmus, és más szóval is mondom, a primitívség.

A liberalizmus közben egy nagyon szép és tiszta dolog, az emberi szabadság elve, amire mindenkinek szüksége van...

2014. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
88%
A házvásárlás magánügy, otthon mindenki úgy rasszista, ahogyan csak akar. Ettől még egy putri cigánynak is járnak jogok és megilleti a törvény előtti egyenlőség.
2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!