Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jól tudom Magyarország...

Ha jól tudom Magyarország egyedül Oroszországtól kap gázt?

Figyelt kérdés
Jól tudom? Amennyiben igen, miért gondolják egyesek hogy Orbán nem az oroszok mellé fog állni egy esetleges ukrán-orosz háborús konfliktus esetén?
2014. márc. 3. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Senki mellé nem fog állni.

Az EU sem fog közbe avatkozni.


Olyan lesz, mint Grúziában.

Egyébként Grúziában is és Ukrajnában is a nyugat heccelte fel az embereket.

2014. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dick Esmen ***** válasza:
Egyik oldalra se kéne állni.
2014. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egyébként Grúziában is és Ukrajnában is a nyugat heccelte fel az embereket."


Mi az, hogy a nyugat heccelte fel őket, mivel heccelte fel őket a nyugat, ki fejtenéd ?

2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
Nos van több hónapos gáz tartaléka ennek az országnak.Szóval,ha elzárnák a gázvezetéket oroszok,akkor több hónapig bírná az ország.Ettől függetlenül mondjuk tényleg függünk az oroszoktól,de nem csak e téren most már,ott van például a paksi atomerőmű dolog 10 évre titkosított szerződéssel,amit a nép nem tud,hogy ott mit vállalt a kormány.Pedig jogunk lenne tudni,mert adófizetők pénzéből oldják a bővítést is meg.
2014. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!