Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem? Elverték a mnyp-vag...

Jól értem? Elverték a mnyp-vagyont arra, hogy az IMF helyett szimplán másnak tartozzunk?

Figyelt kérdés

[link]


Elfogyott a 3000 milliárdos einstandolt mnyp-vagyon, aminek több, mint a felét büszként mellet verve az IMF-hitel kiváltására használták és most GDP-arányosan tökugyanott vagyunk államadósságban, mint 2010-ben, összegszerűen pedig történelmi rekordon?


Ja, gondolom az kényelmes amikor Kína meg Ororszország nem köti racionális feltételekhez a hitelt a visszafizetésen túl.


Valamelyik fidióta el tudja magyarázni nekem ennek a remek biznisznek a hasznát?



2014. márc. 4. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Erre csak most jöttél rá?

Mert a legtöbb gondolkodó ember már akkor, amikor, amikor ez aktuális téma volt.

2014. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ennek nincs haszna, ez így működik, nem csak itt hanem elég sok országban. Az államadósságok a legritkább esetben csökkennek, már az is jó ha stagnál.
2014. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1: tisztában voltam vele akkor is, csak a friss cikk kapcsán gondoltam megkérdezem újra.


2: mármint az is normális szerinted más országokban, hogy ellopja a kormány az emberek pénzét ilyen célból?

2014. márc. 4. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:

"mármint az is normális szerinted más országokban, hogy ellopja a kormány az emberek pénzét ilyen célból?"


Normálisnak nem normális, viszont ez a standard eljárás.

2014. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Normálisnak nem normális, viszont ez a standard eljárás."


Esetleg forrásokat tudnál erre adni, ahol külföldi kormányok bankbetéteket, nyugdíjszámlákat foglalnak le az államadósság fizetésének nevében?


Ez csak Viktorék 1984-i értelmezésében standard eljárás.

2014. márc. 4. 20:29
 6/18 T-55 2.0 ***** válasza:
Neveket akarok hallani! Kik szavaztak 2/3-ot a naracsmaffiának 4 éve?
2014. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit hőbörögsz, ez itt Magyarország, nem?


Na látod. :D

2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az IMF miatt vannak az emberek eladósodva devizahitelben és mert OV nem akar lefeküdni nekik, aminek a következményeit persze nem őt érinti hanem a kisembereket.
2014. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Te okostojás 8-as!


Azt sem tudod mit beszélsz! Tudod egyáltalán mi az az IMF?

Mi köze annak a devizahitelhez te agyoniskolázott? Inkább menj azt egyél még egy narancsot. Jó sok közöd lehet a közgazdaságtanhoz.


Semmi köze a IMF-nek az államadóssághoz. Ez a hozzáállás meg, hogy "nem normális de ez a standard" akkor az mit jelent? A standard, vagyis alapértelmezett/alapvető az nagyjából azt is jelenti, hogy ez az elfogadott vagyis a normális MERT máshol is így van.


Nem kell ide kamuszöveg, EL-BASZT-ÁK.

A pénzeket lenyúlták, nem lett belőle semmi. Átütemezésről, újratárgyalásról meg hallani sem akarnak a naracsevő majmok meg a szegfűsök sem, pedig szinte minden ország megtette az ún. rendszerváltás környékén rajtunk kívül.


Sebaj, én is hamarosan itthagyom ezt az országot nektek, szenvedjetek csak, mutogassatok egymásra aztán majd gyorsan elpusztultok mert nem gyógyít meg senki, a szemetet a teszkóban megfizethető áron megkapjátok és még az utcán a bűnözők is segítenek meg a nem létező vagy az árokkaparó 47 ezres munkahelyek. Jó szenvedést hozzá mindenkinek és lehetőleg kaparjátok ki egymás szemét mert az egyik fideszes a másik mszp.

2014. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
elgurult a gyógyszer...
2014. márc. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!