Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki megkérdőjelezi hogy a...

Aki megkérdőjelezi hogy a holokauszt valóban olyan volt-e, vagy annyi áldozatta lett volna, az már fasiszta?

Figyelt kérdés

Olvastam sok technikai adatot, ami nem igazolja sőt cáfolja az „ elismert „ adatokat, és logikusnak tűnnek.

De ugyan akkor nem kérdőjelezem meg magát a holokauszt létezését!


Akkor most én ki vagy mi vagyok?


2009. dec. 13. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
a zsidók szerint igen
2009. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze a zsidók meg le-"goj"-ozhatnak mindekit anélkül, hogy bármilyen megnevezést kapnának, mondjuk igaz, a zsidó mellé nem kell másik. Nem kételkedem a holokauszt létében, ellenben úgy vagyok vele mint ahogy kérdező írta... A történelmet a győztesek írják...
2009. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2009. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, a Holokauszt mértékében való kételkedés önmagában nem jelenti, hogy az illető fasiszta, vagy azzal szimpatizáló lenne. A fasizmus tágabb értelemben is egy összetett politikai eszmerendszer, és nem csupán az idegengyűlölet jellemzi. A gyakorlat viszont azt mutatja, hogy azok, akik az áldozatok számát vitatják, ezt azzal a szándékkal teszik, hogy a bűnösök tetteinek súlyát mérsékeljék, azokat utólag tisztára mossák. Azt hiszik, ha sikerül bebizonyítaniuk, hogy nem hatmillió, hanem csupán négymillió embert végeztek ki a nácik, akkor a zsidók biztosan hazudtak, és az egész csak egy zsidó összeesküvés, hogy szegény nácikat, aki egyébként jót akartak, most üreg korukra meghurcolják. Pedig a lényeg messze nem az áldozatok számán van (épeszű ember szerintem nem kételkedhet a Holokauszt tényében), hanem abban, hogy egyáltalán lehetséges volt a mi "keresztény, civilizált" világunkban embereket üldözni és irtani a származásuk miatt.
2009. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

A holokauszttal kapcsolatban kevés a teljesen biztos adat, például az áldozatok számát illetően. De az ilyen kérdéseknél tipikusan felsorolt ún. "revizionista" források (mint a 66 kérdés a holokausztról) hazugságon alapszanak. Magára valamit is adó történész nem foglalkozik az ilyenekkel, sőt, magára valamit is adó történész nem tagadja a holokausztot.


A holokauszt nem dogma, kritizálni természetesen szabad és lehet vitatkozni róla. De csak politikai szándékok által vezérelve eltagadni, elhazudni, ideológiai alapon hamisítani a történelmet, ez elég hátborzongató.


Ezek a revizionisták nem fasiszták vagy nácik (vagy nem feltétlenül), de következetlenek, és nem igazi történészek, hiszen cáfolhatatlan történelmi adatokat vesznek semmibe, mondván, hogy a zsidók találták ki. Olyanokat, mint például a náci tisztek vallomásai, akik bevallották, hogy részt vettek a zsidók elgázosításában. Az ilyen emberek nem nácik, csak szimplán kártékonyak, aki meg egyetért velük, azzal nem igen lehet vitatkozni, mert a történelmet csak egy nagy elbeszélésnek tartja, és semmibe vesz bizonyos tényeket.

2009. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem, ő gondolkodó ember, a korrupt politikusok legádázabb ellenfele. Börtönbe az összes ilyen büdös nácival! (i)
2009. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Hány éves vagy? Az 'ADATOK' emberi életeket jelképeznek.

Te egy sötét bar'm vagy.

2009. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
igen én is olvastam érdekes dolgokat a holokauszttal kapcsolatban. nem én sem akarom azt mondani h a nácik ártatlanok de amiket én olvastam abból olyan dolgok jönnek le h messzire vezetnek. nem azt akarom mondani h nem halt meg senki a táborokban de olyan dolgok kijHETnek belőle hogy tudatos népirtás nem volt. innentől kezdve viszont bajban vok
2009. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy konkrétan válaszoljak a kérdésedre, nem, aki megkérdőjelezi bizonyos adatait, az nem fasiszta. Az, aki azt mondja, hogy nem volt holokauszt, az egy vadbarom. A tényeket azzal söpörni a szőnyeg alá, hogy csak kitalációk, és ezután arra várni, hogy érveljenek... érdekes...
2009. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

"Aki megkérdőjelezi hogy a holokauszt valóban olyan volt-e, vagy annyi áldozatta lett volna, az már fasiszta?"


Nem. Aki megkérdőjelezi, hogy volt holocaust, az egyszerűen csak nem ismeri a történelmet. A számokon persze lehet vitatkozni, a történészek vitatkoznak is.

2009. dec. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!