Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaha fogják tárgyalni a...

Valaha fogják tárgyalni a magyar közmunkások élet színvonalát a parlametbe lesz normális fizetésük? Amiből meg is lehet élni?

Figyelt kérdés

azért kérdés a kérdés mert a magyar nép nagy része szűkös

körülmények közt éli minden napjait .amivel nem is lenne gond .csakhogy vannak hiteleik legtöbb embernek

de vagy nem tudják fizetni vagy nem is fogják tudni .hizen nem éri el még a negyedétse a fizetésük az elöző munkahelyükhöz képest .Elhelyezkedésről meg szó sincs .

mivel a legtöb munkanélküli vidéki .Mi vár rályuk????????????????????? és nem is kel mondanom a legtöbb nagyon fiatal .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!18


2014. márc. 7. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem lesz soha normális fizetésük, mert nem végeznek olyan munkát amiért lehetne rendes fizetést adni.


Egyszerűen nem éri meg.

Nem a közmunkás baromságot kéne nyomatni, hanem olyan helyzetbe hozni az országot, hogy a vállalkozók bejöjjenek, újak alakuljanak, pezsegjen az élet és munkahelyek jöjjenek létre.

2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
A Jobbikot nem érdekli, úgyhogy mástól kérdezd!
2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem közmunkára kell építeni egy fiatal 18 évesnek. 18 évesen tanuljon, hogy jobb élete legyen és ne a sült galambot várja.
2014. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

"47ezerből meg lehet élni" (Fidesz)

"Akinek nem tetszik el lehet menni innen" (Mszp)


Szerinted érdekli őket az emberek sorsa ?

2014. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Mi, te a közmunkásoknak akarsz normális fizetést? Te se lehetsz teljesen normális.
2014. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, mi ez a lenézés a közmunkával szemben? A helyzet az, hogy már diplomásokat is csak közmunka keretein karnak felvenni az önkormányzatok, mert azt az állam fizeti és nem az önkormányzat költségvetéséből kell kigazdálkodni a bért. Köztük én is, néha több munkát végzek, mint egy köztisztviselő, mégis ő keres kétszer annyit. Ilyen az élet sajnos, de pályakezdőként esélyem nem volt elhelyezkedni. Így legalább a munkatapasztalatom meg lesz és ha szerencsém van megüresedik egy köztisztviselői állás. A közmunkások között két bér van, a szakképzetlen és a szakképzett. Nos én diplomásként is ugyanannyit keresek, mint egy középfokú végzettségű. Nem tesznek különbséget. Több helyen hallottam, hogy a meglévő állománytól megválnak az önkormányzatoknál, minisztériumokban, múzeumokban és helyükre közmunkásokat vesznek fel. Sajnos ez a magyar valóság. Nem csak az útszélen kapirgáló közmunkások léteznek, annak ellenére, hogy a tévé őket mutogatja előszeretettel, vannak értelmiségi közmunkások is, mert sajnos olyan a helyzetük.
2014. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5-os vok.


Mielõtt valaki IQ zseni azt hinni, hogy lenézem a közmunkásokat, én csak úgy értem hogy az nem rendes munka csak átmeneti, abból ne akarjon senki se megélni.

2014. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Ezért kell külföldre menni dolgozni!
2014. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

# 6/8


18 évesen max egy érettségije lehet a kérdezőnek.

2014. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
A munka Nemesít!
2014. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!