Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nácizzák a Jobbikot?

Miért nácizzák a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Mondja már meg valami kész tényekkel alátámasztva hogy miért mondják itt, meg látom megfirkálva a tábláikat hogy "nácik"?

Ha az átlag magyar szemszöget nézzük, amely nem homo, drogos, bűnöző, kisebbségi akkor mégis mégis baja lenne a többségnek a Jobbikkal?

De még az említetteknek is csak akkor kell tartaniuk tőlük, ha bűnözők.

Aki ezeket mondja, mit akar vele elérni?



2014. márc. 8. 01:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
20%

"És miért? Írjatok példákat, győzzetek meg!"


F---asz akar győzködni egy vérjobbert. Ha hülye vagy, attól, hogy beszélünk hozzád, nem leszel okosabb. Szavazzál csak a jobbikra, remélem anyád-apád lesznek az elsők, akiken Vonáék "magyarságellenes bosszút" állnak, és felakasztják őket.

2014. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

A gyűlölet beszél belőled ember. Én normálisan kérdeztem de te még arra se tudsz válaszolni. Ez egyébként minősít téged. Habzó szájjal nyomod a hazugságot.


"Ha hülye vagy, attól, hogy beszélünk hozzád, nem leszel okosabb."


Honnan veszed, hogy hülye vagyok? Ismersz személyesen?

Ezzel a hozzáállással kár is iskolákat üzemeltetni, hiszen ott beszélnek a "hülye" diákokhoz, hogy okosabbak legyenek.


Tudod mit? Ne is beszélj hozzám, inkább táncolj meztelenül az Andrássy úton, azt tényleg gyorsabban megértem.


"Remélem anyád-apád lesznek az elsők, akiken Vonáék "magyarságellenes bosszút" állnak, és felakasztják őket."


Hasonló jókat kívánok neked.

2014. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
23%
Sírjál csak. Én leírtam, mi lesz. Ha a jobbik nyer, ennek az országnak ott és abban a pillanatban vége. Remélem sosem lesz elég hozzád hasonló tarkopasz baromállat, hogy megszavazza ezeket az elmebetegeket. Az ezotériás tetovált Zázriveczet, meg a nagyonbuta Novák Emőkét, meg a rendőrállat Volnert. Meg a túródórát.
2014. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
2014. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes kinyitni a kommentboxot az alján. A beteg fickó kajak hisz az ezotériában. Magát exoterikusnak tartja. Közröhej.
2014. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%

Ezeken már csak nevetni tudok :D Te tényleg menthetetlen vagy. Amúgy mit fizetnek érte? :D


Én tarkopasz? Jó vicc.

Elmondom neked, hogy egy átlagos ember vagyok átlagos munkahellyel (ami azt jelenti, hogy már 2 hónapja nem kaptunk fizetést).


De amíg ilyeneken vannak emberek fennakadva hogy ki mit tetováltat magára meg miben hisz, addig az ország tényleg nem fog fejlődni. Itt emberek millióiról van szó, közoktatásról, egészségügyről, közlekedésről, közrendről, energetikáról, munkahelyekről. Téged meg az foglalkoztat ki miben hisz?


Kezet foghatsz saját magaddal.

2014. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Hát látom idáig egy értelmes indok sem érkezett, így úgy gondolom nincs igazuk a nácizóknak.

A Pörzsés válaszra még annyit reagálnék hogy nagyon unalmas már amikor mindig csak az egyik felet veszik elő, és elfelejtik hogy a vitához, problémához általában 2 fél kell.

Arról nem beszélhetünk "nagyapáink" mit miért csináltak a zsidók ellen, de most fizetjük érte a holo adót.

Most nem beszélhetünk arról hogy akkor és most mit csinálnak a zsidók, ma is fizetjük a holo adót.

Akkor is, és mai is, csak a nácikat veszik elő a zsidókat nem.

Most sem tette hozzá a kedves hozzászóló hogy Pörzse nem ok nélkül, vagy puszta gyűlöletből mondta azt amit, hanem hogy volt ennek egy a múltban és főleg a jelenben gyökeredző oka, amire ő így reagált.

Ő felvállalta magát, egy egyenes ember.

A zsidók a mai napig nem merik magukat felvállalni, csak antiszemitáznak ha valaki nekik ellent mond.

Gondolom ebből jött a nácizás, mert az mégis csak gonoszabbul hangzik mint az antiszemita.

Meg ügye az felhívná egy apró részletre a figyelmet, hogy hopp már megint a zsidókkal nem stimmel valami, valaki valami ismeretlen okból már megint, újfent őket hibáztatja valamiért, és esetleg az emberek már elkezdenének gondolkodni meg összerakni a képet, hogy miért van ezekkel ennyi probléma mindig.

Ezért használják inkább a náci fogalmat, az olyan nemzetközies. Pedig ha jól megnézzük a nácikat vagyis az NSDAP-t, nekik is azokkal az elemekkel volt problémájuk akik a németekre rárontottak.


Úgy gondolom egy átlag magyarnak aki se nem zsidó, se nem akármi más, csak tényleg egy átlag magyar, annak semmi de semmi tartani valója nincs a Jobbiktól. Na ezen kéne elgondolkodni már hogy miért számít ebben az országban ilyen sokat a kisebbség véleménye, és hogy miért adunk rá ennyit, a többség kárára.

2014. márc. 8. 20:46
 38/43 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van kérdező. Bárcsak ne lenne..
2014. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Pörzse Sándor nagyszülei nem 44/45-ben alkottak, hanem 18/19-ben. Hisz korából (59-es) ítélve ez a realitás. A nagyszülei leginkább ott szállhattak szembe Kun Béla, Rákosi és a többi söpredékkel. Magyarul ott a kommunistákra és a vörösterror elkövetőire célzott és nem a zsidókra. Még akkor is, ha zsidók voltak az elkövetői, mint ahogy Tormay Cécile Bujdosó könyvében is szerepel: „– Mi nem támadni, de védekezni akarunk – mondottam Vészi Józsefnek, a Pester Lloyd főszerkesztőjének. És ő igazságérzetében azt felelte: – Közölni fogom a felhívásukat, és természetesnek találom, hogy keresztény és nemzeti alapon szervezkednek, mert Magyarországot nem a zsidók, de zsidók tették tönkre! Ötszáz zsidó. Én mondom ezt, aki magam is zsidó vagyok."


Pörzse Sándor erre az 500 zsidóra célzott. Ugyanis arra az 500 zsidóra és leszármazottjára én is ezt mondom, ki magam is zsidó származású vagyok.

2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
41%

"Téged meg az foglalkoztat ki miben hisz? "


Elég erősen, te zseni. A MEGÉLHETÉSEM fog a fickón, és úgy általában azon a senkiházi bagázson múlni, ha ne adj' istenm kormányra kerülnének -ilyen persze nem lesz. Nem akarok éhezni azért, mert a vadbaromja meglátta a csillagok állásában a keleti nyitás lehetőségét, vagy az EU-kilépést. Tényleg hihetetlen számomra, hogy vannak olyan intelligenciahiányos emberek, akik a jobbikra adják a szavazatukat, de megnyugtatok mindenkit, a józanabbjához képest mindig is kisebbségben lesztek.

2014. márc. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!