Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nagy különbség...

Szerintetek nagy különbség van Kelet és Nyugat Magyarország között? Jah és hogy állnak Magyarországhoz a Nyugati államok?

Figyelt kérdés
pl: Győr vagy Nyíregyháza... hol jobb élni ? meg van még az a kettősség ? Én úgy látom Nyugaton jobb! de ez csak egyoldalú vélemény!
2009. dec. 13. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Valamivel még mindig jobb nyugaton, bár a mostani helyzet sokat billentett, sajnos. De a nagy vízfej BP, ott teljesen mások a kilátások és a lehetőségek is. A nyugati országok meg vagy kihasználnak, vagy 2. osztályúnak tekintenek minket, de sokan azt sem tudják hogy létezünk. Ha finoman akarok fogalmazni „ felejthetőek vagyunk a számukra” !
2009. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Egyetértek az előző véleményével.
2009. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

a válasz attól függ ,hogy milyen szempontból közelítjük meg a dolgot. Sopron és Békéscsabáról tudok csak nyilatkozni bocs Nyugat & kelet ez is:)

Szóval ha biztonság felől nézed akkor Békésmegye a legbiztonságosabb megye este nagyon sok rendőrt látni ha sétálsz.Én Sopronban nem igazán láttam este rendőrt. Munkahely szintjén Nyugat sokkal jobban áll hisz oda az utak ki vannak építve ,de keletre nincs sajna így a szállítás nehézkes.Keleten drágábbak a boltok ezzel szemben nyugaton mérsékeltebbek.

Nem tudom ,de gondold végig ,hogy állnak egy olyan országhoz ami gazdaságilag lehúzza a statisztikákat régen olyan volt mint egy pajzs(törökök ellen) Állandó viták témája,dúl a korrupció.

2009. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Én vasi vagyok, ezért csak nyugatról tudok nyilatkozni.

Azonban annyit tudok, mert vettük egyik szemináriumon, hogy a közlekedési és településhálózat egész más.

Nyugaton sok a település, de aprók, kevés lakossal, ezért van hogy pl. a vonat 5 percenként megáll. Keleten ezzel szemben ritkábban vannak települések, de azok népesebbek. Ezért van az, hogy nem áll meg a vonat 5 percenként :)

2009. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én győri vagyok, néha jártam a Dunától keletre, de bevallom nem tetszett, inkább maradok itt (vagy nyugatabbra)
2009. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Magyarország még most is valamivel fejlettebb,a közbiztonság is sokkal jobb,mint nálunk Kelet-Mo.-n.
2009. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
én győri vagyok de a rokonaim kelet mo-n laknak, csak minimális különbség van sztem de az van
2009. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon jól gondolod. Kelet-Magyarország és az északi rész is mostoha gyermeke Magyarországnak.
2009. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
A keletiek nyugaton laknának, a nyugatiak keleten. Én nyugaton laknék, mert keleti vagyok, a barátom keleten, mert ő nyugati. Egyébként tájszólásban vannak eltérések, de ők is ugyanolyan magyarok.
2010. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem Magyarországnak csak Pest megye és a dunántúli része a jó.

Kelet-Magyarország sokkal-sokkal fejletlenebb, a városok is nagyon rondák arrafelé, míg a Dunántúl (és természetesen Pest) már egészen európai szintű régió.

2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!