Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem élhetetlen hely...

Szerintem élhetetlen hely lett Magyarország. Hogy lehet itt megélni?

Figyelt kérdés

Én még ennyi adót életemben nem láttam mint itt van.

Mindennek az ára emelkedik határ a csillagos ég. És barátom még emellé új adókat találnak ki... Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket??

A másik amin kiakadok. Itt semmi nem stabil. Semmire nem lehet beállni. Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost? Nem sz@rom én a pénzt 90 ezerért átíratni mindíg. Ti hogy látjátok ezt?

Mikor lesz már teli a pohár?


2011. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk olyan állással, amely piacképes, a fizetés még itt is magas (jobb programozók, mérnökök, gazdasági szektor felső szegmensében dolgozók stb.)


"Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket?? "


mi van? a parlamenti pártokra gondolsz?


"Mikor lesz már teli a pohár?"


a kérdés az, hogy mit tudsz mondani helyette? hogyan legyen olcsó a benzin? milyen adókulcsot javasolsz stb....


Van egy olyan érzésem, hogy nem fogsz tudni választ adni ezekre a kérdésekre...

2011. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjál velem te kutya!! Majd elsütöm ezt a kulcsadós poént mikor leszállok anyádról!!
2011. okt. 24. 19:28
 3/79 anonim ***** válasza:
59%

Ennek az országnak már vége, befuccsolt, kimerdt, besokalt. Csak még sokan nem hiszikel, vagy nem sejtik.


Aki élhető életet akar élni, annak el kell mennie innen.

2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
85%

> Mikor lesz már teli a pohár?

Már tele van.

2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nincs teli semmiféle pohár. Kevesebb adót fizetek mint 2 éve, emelkedett a fizetésem,a családi adózással több mint 1 millió marad nálunk....

Nincssemmi gond. Ha tanultál, van használható szakmád vagy diplomád,akkor nincs gond.

És elárulom neked, hogy ez külföldön is így van,dolgoztam kint is 10 évig, jó diploma, szakma nélkül ott se kapsz munkát. MAx tengődsz mosogatásból

2011. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

Majd mindenki szerinted felsőfokú végzettségből él az országban mi?? Ki viszi el a szemetedet te f@aszfely?! Ki csinálja meg a vízvezetékedet ha előnt a sz@r? A Programozó?!!

Kurv@ anyádat 3 szakmám van az egyikre ráhibáztál mert véletlen pont programozó vagyok. (többekközt)

Ideírsz mégegyszer elvágom a nyakad kedves első kommentelő!!!

2011. okt. 24. 19:31
 7/79 anonim ***** válasza:
91%
wowww, ez az a stílus amivel sehol nem fogsz dolgozni.
2011. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Add meg a számodat te troll.. Felhívlak és dögöljek meg ha tekerem ki a nyakad. Jobbanélsz?? Majd teszek róla hogy ne így legyen!! :(
2011. okt. 24. 19:35
 9/79 anonim ***** válasza:
83%

"Ne trollkodjál velem te kutya!!"


1. minden bizonnyal cigány vagy (a primitívebb fajtából.)

2. nem trollkodtam, hanem válaszoltam.

3. azért írtam, hogy nem tudsz rá válaszolni, mert nem olyan könnyű a kérdés. Én sem vagyok benne biztos, hogy jó választ tudnék rá adni.

4. Ha valamit nem értesz, amit írnak neked, akkor ez nem a te oldalad.

2011. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
Kemény vagy ??
2011. okt. 24. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!