Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy meleg Jobbikos az paradoxo...

Egy meleg Jobbikos az paradoxon? Vagy még sem?

Figyelt kérdés

Már pedig van ilyenek, akkor ők vajon miért azok?

Miért kell kötelezően liberálisnak lenniük?

Mi van azokkal akik úgy döntenek hogy nem a szexuális irányultságuk határozza meg őket, hanem a gondolkodás módjuk?

Egy átlag Jobbikos mit szól ehhez?



2014. márc. 10. 01:09
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

De tényleg amikor melegfelvonulásról beszélünk, az most csak a férfiakra vonatkozik? Tudtommal a "meleg" egy szinonima a homoszexuálisra amibe nő és férfi is beletartozik.

Meg nincsenek nemi szerepek? Na szerintem ez sem igaz így, minden kapcsolatban van egy nőiesebb és egy férfiasabb fél.

Nem vagy te egy kicsit túlságosan is feminista?

2014. márc. 11. 17:18
 42/44 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Jobbik szerint aki homokos vagy hetero, az az ilyen jellegű kinyiltkoztatásait hagyja meg a hálószoba melegében. A továbbiakról majd akkor tudok nyilatkozni, ha egy Jobbikosról kiderül, hogy meleg (bár ez önmagában még semmit nem jelent), és vergődik ezért, továbbá házasodni akar, és gyereket örökbefogadni. Hallottam már más pártok rajongóitól és képviselőitől lefitymáló megjegyzést a homikra, de ezek miért is nem kapnak nyilvánosságot a balos médiában?
2014. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Feminista vagyok igen.

Viszont pl. a párom és köztünk sincsenek nemi szerepek.

Mielőtt az első párommal megismerkedtem akkor én sem tudtam elképzelni, hogy ne lennének szükségszerűen nemi szerepek egy leszbikus kapcsolatban.

De több mint egy év után azt mondom nem szükségszerű, hogy valaki női/férfi szerepet töltsön be homoszexuális kapcsolatban.

Sok leszbikus tényleg szereti a melegeket, én nem. Sőt.

A jobbikosoknak, fideszeseknek fogalmuk sincs mennyi meleg van köztük :) Ami nagyon szórakoztató főleg, hogy mennyire elhatárolódnak tőlük.

De bizonygassátok csak, hogy ez nem igaz.

2014. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Mondjál már csak egyet kérlek.

Amúgy mi bajod a melegekkel?

2014. márc. 11. 20:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!