Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy meleg Jobbikos az paradoxo...

Egy meleg Jobbikos az paradoxon? Vagy még sem?

Figyelt kérdés

Már pedig van ilyenek, akkor ők vajon miért azok?

Miért kell kötelezően liberálisnak lenniük?

Mi van azokkal akik úgy döntenek hogy nem a szexuális irányultságuk határozza meg őket, hanem a gondolkodás módjuk?

Egy átlag Jobbikos mit szól ehhez?



2014. márc. 10. 01:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Sok minden elhangzott. De!

Én nyíltan vagyok leszbikus, nagyon sok meleget ismerek.

A többségük szélsőjobbos, fideszes, nagyonkeresztény.

De ez törvényszerű, a jobb oldal mindig a buta, elveszett embereket szívja fel. Akiket valami miatt kivetett a társadalom, nincsenek barátaik, normális emberi kapcsolataik.

De a melegek többsége is utálja önmagát, és egy olyan közeget keres ahol kompenzálhatja ezt.

Lehet köpködni, de a jobboldal mindig is tele volt melegekkel és lesz is.

Én személy szerint civilizálatlan dolognak tartom a nacionalizmus minden formáját.

2014. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes értékrended van.... hányok az ilyentől, mellesleg amit mondasz, azt nem tudom honnan szeded, de nem igaz.
2014. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom az nem használna egy hetero gyereknek ha otthon két apa,anya lenne. Szerencsétlen azt se tudná hogy most mi van. Van az a világ ami otthon van, meg van a minden más, és a gyerek lesz a súrlódó pont. Mit kapna az iskolában ha kiderül, és ha rájön erre az egészre egy konfliktus után mondjuk, nem kizárt hogy szellemileg úgy összezavarodik hogy pszichológus legyen a talpán aki kibogozná. Mert mit lát otthon amiből megtanulja a szociális dolgokat? Hát lát majd mindenfélét, nem lesz egy erkölcsi alapja a világról, nem tudja majd magát hogy elhelyezni, mert más van otthon, meg más kint a világ, ő meg nem fogja érteni hogy ő neki miért nincs olyan családja mint másnak. Nem kizárt hogy valami beteg ember lesz belőle, vagy valami elfuserált.

Sok hetero nem tud gyereket nevelni, hát még egy homo?

Mert ők is emberek, ők ráadásul 2x nehezebb sorsot vállalnak.

Nem értem hogy lehetnek egyesek ennyire önzők hogy csak a saját igényeik miatt képesek elcseszni egy másikat is.

Mert én nagyon kíváncsi lennék egy ilyen gyerekre hogy milyen felnőtt lesz belőle.

A legkevesebb hogy egy liberális agyhalott lesz belőle.

Na most olyanokra van a legkevésbé szükség mind Európában, mind Magyarországon.

2014. márc. 10. 23:16
 34/44 anonim ***** válasza:
Volt egy minta"pár", amit homok alkottak, 2 "férfi". A tv-ben őket mutatták régebben, őket állították be követendő példaként. Nem rég (tavaly) kiderült, hogy az örökbe fogadott gyereküket rendszeresen molesztálták és szexuálisan zaklatták. És ezek voltak a minta"szülők", akkor mit várhatnánk el a többitől?
2014. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

31 evvel több helyen is vitatkoznék, az egyik az hogy pont a baloldal fogja össze az alsó osztályt.

Szocializmus idején tenyésztették a prolikat, az egyszerű munkást aki eszik,alszik,dolgozik végtelen ciklusban.

Ebből maradt meg mára a masszív nyugdíjas tömeg aki támogatja őket. Mivel ők halnak kifelé, a fiatalok meg már nem eszik a Kádár maszlagot, így megcélozták a cigányokat, mint a társadalom legalsó rétegét.

A cél mindig a legalsó legtanulatlanabb, legbefolyásolhatóbb embertömeg feletti irányítás megszerzése. Szerinted miért nincs a baloldalon rendes magyar értelmiség? Ők irtották az értelmiséget mindig is.


Aztán most jönnek a melegek, akik meg nem veszik észre hogy csak újabb eszközök a hatalom érdekében.

A cél kinevelni egy liberós tömeget, akinek se családja, se hazaszeretete\"nacionalizmusa" akikkel így azt lehet csinálni amit akarnak. Aztán ez a társadalom szépen ki is pusztul, beolvad a hódító hatalmaknak, akik már pedig vannak, ők vannak a liberó eszme mögött.

Meg az egész úgynevezett baloldal mögött.


Nem azt mondom hogy jobbon nincsenek egyszerű emberek, mert vannak, de azoknak legalább van hazaszeretetük ami a legtöbbet éri minden között.

Emlékezzünk milyen volt az a 40 év amikor mindenki egyenlő volt, és mindannyian boldogan szürcsöltük a gulyás kommunizmust. Meg is lett az eredménye, meglehet nézni, az ország romokban tele zombikkal.

2014. márc. 10. 23:33
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

31-es vagyok.

Nem értek egyet a jobboldal ezt leírtam.

Viszont nem vagyok liberális, soha nem támogattam sem az mszp-t, sem az szdsz, sem senkit.

Ugyanígy nem támogatom a melegek házasságát, a leszbikusokét igen. Két férfi szerintem ne neveljen gyereket.

Hülyeségnek tartom a politikai korrektséget, hogy semmit nem lehet kimondani nyíltan.

A család számomra is az első, én is szeretnék majd összeházasodni egy másik nővel, és gyerekeket örökbe fogadni.

Ti csak úgy tudjátok elképzelni az embert, hogy egy ideológiát követ. Nekem saját értékrendem van, nem szorulok rá, hogy vona gáborok vagy gyurcsány ferencek a számba adják a véleményemet.

Azért, mert utálom az egyik oldalt nem jelenti, hogy a másikat szeretem. :)

2014. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Rciky Martin molesztálja a gyerekeit? Nem!


Tisztességes Heteroszexuáis szülők [link]

2014. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

31 a hazaszeretet nem igazán egy ideológia.

Egyébként a melegekbe nem esnek bele a leszbikusok?

Mi ez a kirekesztés hogy két férfi nem tud gyereket nevelni? Mi ez a feminizmus hogy viszont 2 nő igen?

Ott is csak 1 igazi anya lehet, most akkor hogy dől el hogy ki az? Mert az nem fura hogy két apa helyett két anya van akik szintén érdekes dolgokat művelnek? Egy fokkal szerencsésebb mint a két férfi, de azért ugyan olyan defektes.


Az utolsónak meg annyit hogy nem is arról volt szó hogy molesztálják őket, hanem a szülő példaértékről.

Az hogy millióból egy ilyet kiragadsz amiben beteg emberek vannak az bizonyít bármit is? Mert a melegek között nincsenek ilyen betegek? Ők majd csak tökéletes szülők lehetnek? Itt a hangsúly a mintán van, hogy mit lát a gyerek otthon, milyen család modellt. És itt most ne hozza elő a részeg apa veri anyát mert ez sem a valóság. Ezek is az alsó osztályban fordulnak elő többnyire. Amilyen fazonok végig vonultak a pride-on, halat nem bíznék rájuk. Tudom azok is egy szélsőség, de lássuk be, nem természetes és kész, nem jó fészek egy gyereknek.

2014. márc. 11. 00:52
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennének a leszbikusok beleesve a melegekbe?

Azért vagyok leszbikus, mert a nőket szeretem, a meleg férfi, meg mint a nevében is benne van férfi.

Több mint egy éve élek egy másik nővel és nincsenek nemi szerepek, mindketten nők vagyunk. Ugyanígy lehet egy családban két anyuka.

Olyan dolgokról beszélsz amikről fogalmad sincs.

Igen két férfi nem tud gyereket nevelni, ellenben két nő igen. És megjegyezném a legtöbb hetero pár sem tud gyereket nevelni. Amit egy átlagos magyar családban kap egy gyerek nemi szerepek azzal sokra megy...

2014. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Miért lennének a leszbikusok beleesve a melegekbe?"

Lovagolhatsz a szavakon, te is tudod, hogy érti ezt mindenki.


"Azért vagyok leszbikus, mert a nőket szeretem, a meleg férfi, meg mint a nevében is benne van férfi."

Erre nem tudok mit írni, mert nincs semmi értelme.


"Több mint egy éve élek egy másik nővel és nincsenek nemi szerepek, mindketten nők vagyunk."

Két férfi között nem lehetnek ugyanazok a nemi szerepek? Vagy nőt nyalni már kifejezetten nőies?


"Ugyanígy lehet egy családban két anyuka."

Két apuka is.


"Olyan dolgokról beszélsz amikről fogalmad sincs."

Te meg azt hiszed, hogy mindent jobban tudsz.


"Igen két férfi nem tud gyereket nevelni, ellenben két nő igen."

Honnan veszed? Ha egyedülálló apukák feltudnak nevelni gyerekeket, párban is feltudnák.


"És megjegyezném a legtöbb hetero pár sem tud gyereket nevelni."

Szóval csak a nő tud nevelni? Mondd meg ezt az alkoholista anyámnak.


"Amit egy átlagos magyar családban kap egy gyerek nemi szerepek azzal sokra megy..."

??

2014. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!