Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal és a TASZ szerint...

A baloldal és a TASZ szerint a gettók lakóira nem vonatkozhatnak törvények?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Semmiféle szegényeket nem félemlítenek meg erre, azok a hatósági ellenőrzéske kellenek, de a még a jelenlegi is kevés.


Ahol ellenőriznek ott kell is a sok indián miatt, akármit is mond a sok belpesti meg a Taszos majomok.



2014. márc. 14. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

A Tasz nem baloldali. A szabadságjogokat és az emberi méltóságot védi.

Tudom nehéz megérteni, de ugyanúgy nekimenne a baloldali kormányoknak, mint a jobboldalnak.

Mert hogy értsd, a jogokat mindig a hatalmasok, azaz a kormányok tiporják.


Nagyon alja rongy embernek tartalak, amikor majmoknak nevezel egy társaságot, aki épp úgy kiáll a te jogaidért is, mint a másokéért. Tudom, te megveted a szegényeket és gyengéket, nem te vagy az első ilyen.

Ettől még vannak ilyen szerencsétlen emberek. Kevesebb jobber gyűlésre kellene járnod, az az érzésem.

2014. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek nem mély szegények, hanem mély igénytelenek.
2014. márc. 14. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen álszervezetek havonta legyártanak hasonló rémhíreket, hogy a biztos megélhetésüket tudják valamire alapozni. Jogtiprás, megfélemlítés, alapjogok megsértése, csupa olyan szó, amitől egy liberálisnak a nyál is összefut a szájában.


Minden normális ember szerint oda kell a rendőri jelenlétet vinni, ahol nagyobb számban követnek el bűncselekményt. A miskolci rendőrségre csak azért ráfogni a büdösrasszistafajgűlölő jelzőt, mert a dolgukat végzik, szimplán kóros elmeműködésre vall.


Tulajdonképpen ki sem derül, hogy konkrétan hol, mikor, miért lett megsértve bárkinek is a joga, a TASZ "szerint", "álláspontja szerint" ésatöbbi érvekkel próbálnak bizonyítani.


De az igazi paródia, mikor alapvető jogok biztosához fordulnak, és emelett kimerik jelenteni, hogy ez a csoport "rendkívül alacsony jogérvényesítési képességgel" rendelkezik. Nyilván ezért lesz holnap az ügy az ombudsmannál..

2014. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az a kedvencem, amikor minden jobbos azt hiszi, hogy minden jogvédő csak a mácskástzigányokat védi és soha nem tesz semmi mást.


Persze ezen állításuk két klikkel válik igazolhatóan hazugsággá, de ez őket nem érdekli.


Tudni akarod mit csinál a TASZ? Dehogy akarod, de én azért megmutatom: [link]


Ellopott HÖK pénzek, ellopott kormánypénzek, jogtalan kirúgások, jogtalan eseménybetiltások elleni fellépés, áttekinthetőség melletti kampányolás, köztük sok közérdekű adatközlés.


A TASZ mondta még a büdös náci motorosok betiltott tüntetése kapcsán is, hogy a betiltás jogszerűtlen volt és az ellen is indítottak ügyet.


De gondolom az senkit se érdekel, csak a mácsákcigányok, amik a perek kb. 10%-t jelentik.

2014. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"Az a kedvencem, amikor minden jobbos azt hiszi,"


Nem vagyok jobbos.


"hogy minden jogvédő csak a mácskástzigányokat védi és soha nem tesz semmi mást. "


Én még azt sem mondom, hogy a cigányokat védik, mert egyrészt nincs kitől megvédeni őket, másrészt a valódi védelem, segítés nekik nem az, hogy a csúnya rendőrbácsikat megszidjuk,amiért olyan sokat ólálkodnak a környékükön. Adjanak munkát nekik, hasznos tevékenységet vagy bánom is én mit, lényeg, hogy a közösség javát szolgálják, de elnézve az ügyeket a tevékenyésük nem szól másról, mint csókosok segítéséről és hírverésről. No meg persze pár közérdekű adat iránti per,ami bár politikailag hasznos,kamatoztatható, az én életem vajmi keveset fog ettől javulni.

2014. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"No meg persze pár közérdekű adat iránti per,ami bár politikailag hasznos,kamatoztatható, az én életem vajmi keveset fog ettől javulni."


Akkor tök szerencse, hogy ők JOGvédők és nem TÉGEDvédők.

2014. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"tök szerencse, hogy ők JOGvédők és nem TÉGEDvédők"


Ha már így vagyunk, megkérdezném mi a véleményed a kérdéses ügyről? Konkrétan hol történt jogvédelemre okot adó államhatalmi elnyomás vagy minek szoktátok nevezni?

2014. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

A cikk első két mondatában leírják a jogi alapot.


Persze neked meg nekem, akik egész életünkben ha kapunk 3 rendőri meg mondjuk 1-1 adóügyi és munkaügyi vizsgálatot az állam ilyen joga tök természetesnek tűnik, csak azt nem tudom, hogy akkor miért nem ilyen gyakorisággal történik ez a szegényekkel is? Attól, hogy több roma lakik ott, biztos vagyok benne, hogy szegény magyarokat is vegzálnak a hatóságok a polgármester megrendelésére.


Na meg persze ez a rész is édes:

"A TASZ szerint a Miskolci Önkormányzati Rendészet vezetője egy videofilmben be is vallja, hogy az ellenőrzéseknek - az önkormányzat elvárása alapján - kifejezetten a megfélemlítés a célja, az, hogy az adott területről elköltözzenek azok, "akik nem az adott környezetbe valók"."


Még mindig nem látsz jogsértést a hatóságok bevallottan hátsó szándékkal történő zaklatásaiban?

2014. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

"A cikk első két mondatában leírják a jogi alapot. "


Ugyanazt a terelést csinálod, mint a tasz. Kérdeztem, hogy hol látsz konkrét jogsértést? Ők sem írnak ilyet, hiába hivatkozol rájuk.


"Persze neked meg nekem, akik egész életünkben ha kapunk 3 rendőri meg mondjuk 1-1 adóügyi és munkaügyi vizsgálatot az állam ilyen joga tök természetesnek tűnik,"


Ahol nagyobb a bűnözés, ott nagyobb az ellenőrzés is(legalábbis ez lenne a kívánatos). HOl van itt fajgyűlölet, mégegyszer kérdem?


" Attól, hogy több roma lakik ott, biztos vagyok benne, hogy szegény magyarokat is vegzálnak a hatóságok a polgármester megrendelésére. "


Kibújt a szög a zsákból, ha szerinted meg van rendelve az elnyomás,akkor ezt gondolom valamivel bizonyítani is tudod? Ezt általában így illik, de ezt se te, se a tasz nem tudta még bizonyítani, még mindig a "szerintünk" állapotnál vagyunk.



"Még mindig nem látsz jogsértést a hatóságok bevallottan hátsó szándékkal történő zaklatásaiban?"


Itt is csak a tasz állított valamit, hogy szerintük egy videóban (amit nem értem miért nem linkeltek, ha már bizonnyíték) bevallanak valamit, ez pedig egy szubjektív megítélés. Ha bombabiztos érv lenne, már erről szólna mnden hír, hogy a miskolci hatóságok nyíltan rasszisták. Azért csak utalnak rá és nem merik elővenni, mert az egy teljesen normális rendőri hozzááláson alapul:a bűnözőknek van félnivalójuk. Ezt várja el minden ember is, hogy a rendőri jelenlét megfélemlítse a bűnözőt, de mint jóravaló liberálisok ti már megint minden köré ideológiát szőttök.

2014. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az van a videón, h a Tasz félemlíti meg az embereket.

Valóban nevetséges, h bizonyítékok nélkül dobálóznak.

2014. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!