Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az aluljáróban egy halom...

Az aluljáróban egy halom részeg punk gyülekezik nap-mint nap, félelmet keltenek bennem. Be lehet tiltatni őket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert nem olyan szervezetten csinálják, mint a gárdisták. Nincs félelmetes egyenruhájuk, nincs alakias felvonulás, nincsenek vezényszavak, nem imitálnak katonát, rendőrt, a punkoknak nincs ellenséges célcsoportjuk, és nem vonulnak fel a célcsoport lakóhelyén.
2009. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
csak ha cigány vagy,ha nem akkor kit érdekel?Rettegj nyugodtan vagy el lehet menni ha nem tetszik.Ferenc megmondta.
2009. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
viperával elintézed őket haverokkal.és magukat tiltják be
2009. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Te első láttál már punk csoportot?mert amire azt mondtad nincs az kb80% igaz rájuk :)jaa ez nincs a maunika,és józsi barát csatornáin?
2009. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2. és 3., politikai topicban vagyunk. ha kifejezetten arról írnék, hogy a punkoktól félek(bár nem csípem őket), akkor a közösség topicba írtam volna.


1. utolsó elmondta amit mondanék neked. (valszeg a cigányokról is így vélekedsz)

2009. dec. 15. 19:12
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
19.08-nak írnám (első vagyok). Nem először bukok le, mindig kiszúrja valaki, hogy én egy elég nyugodt, szeparált életet élek egy kellemes villanegyedben. Nem találkozok se cigánybűnözőkkel, se punkokkal. Illetve, csak a médiában, meg ezen az oldalon olvasok a problémákról. Punkcsoportot se láttam még, meg nem is hallottam, hogy félelmetesek lennének, ezért gondoltam ezt a választ.
2009. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel nincs semmiféle szervezetük, ezért nincs mit betiltani.
2009. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

nem köteles aluljáróba menni.


"A gárdistákat betiltjuk, mert valahogy a Jobbikra emlékeztet, az meg ne legyemmá olyan népszerű választás előtt", s legyen mit fogni a jobboldalra, hogy betiltottakkal szimpatizál.


A punkokra nincs mit ráfogni. De 20 éve még azok is be voltak tiltva. Igaz, valóban félelemkeltőbben néztek ki, mint ma.A rendszer félt tőlük.

A csövesek is be voltak tiltva.

Bevitt. megvert, ha akart.


Azt tiljuk be, aki a "rendszer"-ben kelt félelmet, nem azt, aki tebenned.

Bocs!

2009. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

félreérted. tudom ,hogy az egész politikai döntés volt.

Viszont azt mondják, hogy azért tiltották be, mert rasszista meg félelmet kelt az emberekben (főleg cigányokban), vagyis azt mondják, hogy az emberekben kelt félelmet. És sokan így is vélekednek róla(persze inkább az a valóság, hogy papagáj módjára ismétlik a pártjuk dumáját)



A lényeg, hogy ez az indok alapján simán be lehetne tiltani a punkok öltözékét, vagy, hogy összetömörüljenek valahol, stb.

2009. dec. 15. 19:40
 10/24 anonim ***** válasza:

Örs vezér tere?:D

Amúgy esélyed nincs.. betiltani az öltözéküket? na ne röhögtess:D azt vesz fel minden ember ami neki tetszik,ehhez neked semmi közöd,sőt olyan haja van minden embernek ami neki tetszik. Mégis mit csinálnak h félsz tőlük?

2009. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!