Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idén lesz a legkedvezőbb...

Idén lesz a legkedvezőbb választási eredmény?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy biztosan a Fidesz fog nyerni, nincs kétség efelől. Azonban a 2/3-ot még maguk a Fideszesek sem szeretnék.


A másik amit folyamatosan hallok, hogy a Jobbik nem kerül kormányra, sőt alkalmatlan is a vezetésre. Azonban ha bekerülne az jó volna, mert valamelyest pozitív irányba be tud avatkozni a változásba, de viszont a saját erőszakos dolgaikat nem tudják kivetni az országra, mivel nem ők vannak hatalmon.



2014. márc. 19. 15:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%

ma 15:56


Nagy-nagy +1.

2014. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

Mit lehet ilyenre reagálni?


"normális, rendezett,

szigorú, igazságos és világos viszonyok között együtt élni a hazai cigánysággal. Az féljen, akinek félni valója van." Igen, persze hogy jó volna. Rögtön utána: "az féljen, akinek félnivaléója van", ugye, a ciugányokról beszéltünk, utána ezt írja. Akkor most féljen nagyon a cigányság. :) kész pszicho-hadviselés ez.


Ez mi? Ezzel van tele a komoly "elemzésed".

Meg amúgy mondj már egy esetet, ahol a Magyar Gárda megvert egy cigány embert. Mert én pl tudom, hogy Vámosgyörkön segítettek az árvíz idején.

2014. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
4%

He-hehehehe, jól kib. magaddal :D


[link]

2014. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Az a gond, hogy bármit is szövegeltek, akárhogy is mosdatjátok a jobbikat, mindent tételesen meg lehet cáfolni, mindenről hitelt érdemlően bizonyítani lehet, hogy marhára nem úgy van. Hihetetlen, hogy ez a nyúlfing bohócpárt így meg tud hülyíteni embereket, de százával... és valahol szomorú is egyben.
2014. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lesz a legkedvezőbb, ha a Jobbik alakít kormányt.
2014. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Szóval a Stuttgarti Operában verték meg a gárdisták a cigányokat. :D Értelek most már, igazad volt. Nagyon ügyes vagy, hogy 2 szót be tudsz írni a Google-ba.
2014. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
15%-os, te szerencsétlen félkegyelmű: írtam ki egy kérdést, ha szerinted ilyen rossz a Jobbik, akkor ott akár válaszolhatnál is a kérdésemre. De egy hazudós kis izé vagy, és nem is tudsz semmit konkrétan megmagyarázni.
2014. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15%

ma 16:30


Ebből most kéne értenem egy szót is? Tudod, hány kérdés foglalkozik a jobbikkal ezen az oldalon? Nem fogom keresgélni a tiéd.

2014. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15%

"De egy hazudós kis izé vagy, és nem is tudsz semmit konkrétan megmagyarázni."


Ezt meg kikérem magamnak. Amit eddig "állítottam", azaz mondtam, azokat interneten lévő forrással alátámasztottam.

2014. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%

Hol hazudtam? A te beírásaidra nem érdemes reagálni, mert csak provokálod az embereket. Nézd már meg mit linkeltél.

Az 1. találatban valami homályos sztori van, plusz annyi, hogy a Magyar Gárda ott tart aznap gyűlést.

A 2. amit írtam, hogy a Stuttgarti Operában ilyen darabot rendeznek..

A 3. egy kuruc cikk, a 4. valami NOl-os videó, szintén homályos sztori.


Legalább nézd meg mit linkelsz, mielőtt lehazugozol. De hát ez az értelmi szinted. Köszönöm, ennyi elég volt.

2014. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!