Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon népszavazást...

Ha Magyarországon népszavazást írnának ki arról, hogy betiltsák-e a homoszexualitás nyilvános népszerűsítését (ahogy Oroszországban), szerintetek mi lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 19:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem megszavaznák az emberek. Nyíltan vagyok leszbikus és annyi atrocitás ért, hogy úgy gondolom torony magasan mellette lennének az emberek.
2014. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%

Amilyen birka és tapasztalatlan, világot nem látott a többség simán megszavazná.


Mondjuk vicces lenne, ha a szavazólapon előtte válaszolni kellene, hogy életükben hány meleggel beszéltek már.

2014. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem kérdés, egyértelműen megszavaznánk, hogy nem kell a homo-propaganda.


Második: nem értem, hogy függ össze az, hogy akarom-e, hogy a kisgyerekem fejét b*zi-propagandával nyomják tele és a között, hogy mennyi ilyennel beszéltem már.

2014. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%
Hol van ez most nyilvánosan "népszerűsítve" ???
2014. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%
Tuti megszavaznák, legalábbis remélem.
2014. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
42%

Eleve demagóg a megfogalmazás. Mi az, hogy népszerűsíteni? Senki nem lesz meleg attól, mert melegeket lát, melegekkel beszél.

Ez csak a jobboldal vesszőparipája. Úgy gondolom a társadalom azért ilyen elutasító a melegekkel szemben, mert a látens férfi homoszexualitás nagyon gyakori és ezek az emberek nem akarnak hallani a melegségről.

2014. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

"Úgy gondolom a társadalom azért ilyen elutasító a melegekkel szemben, mert a látens férfi homoszexualitás nagyon gyakori és ezek az emberek nem akarnak hallani a melegségről."


Akkor gondolom ti is azért nem akartok hallani a nácizmusról, mert látens nácik vagytok a lelketek mélyén.

2014. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván megszavazták.

@3, ott függ össze, hogy az emberek 99%-a csak a TV-ben látott meleget (az is hetero volt, csak ez volt a szerepe) mégis utálja őket. Tudod, mint könyveknél a "Nem olvastam, de nagyon rossz" érv. Nem kicsit nevetséges.

2014. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy valaki definiálná nekem a buz1propaganda szót? Mit propagál? Azt, hogy legyen mindenki meleg? Az nem úgy megy, elvégre így születnek.


Akkor mit? Mármint a civilizált elfogadáson kívül.

2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%

"Akkor gondolom ti is azért nem akartok hallani a nácizmusról, mert látens nácik vagytok a lelketek mélyén."


A melegség nem egy tömeggyilkos ideológia, a nácizmus meg igen.

2014. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!